Poradnik Ślubny

To nie będzie zwykły poradnik ślubny dla Par Młodych. 
Wiemy, że możecie mieć problem ze świadomym oglądaniem zdjęć ślubnych i tym jak rozróżnić dobrego fotografa weselnego od tych… przeciętnych.
Chcemy edukować przyszłych Małżonków by przygotowania ślubne i organizacja szły gładko, sytuacje na weselu były do przewidzenia…
fotograf ślubny został wybrany świadomie. 
Fotografia ślubna to nasza pasja i wiemy, że tworząc reportaże zyskaliśmy mnóstwo wiedzy, którą chcemy się z Wami teraz podzielić.

Dowiecie się od nas na co zwracać uwagę oglądając zdjęcia ślubne, jak określić swoje upodobania co do fotografii i jak dowiedzieć się czy fotograf na wesele, którego wybraliście spełni Wasze oczekiwania. Ponadto postaramy się rozjaśnić krok po kroku co będzie działo się podczas dnia ślubu i skupimy się na tym jaki to ma wpływ na zdjęcia ślubne.  

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

TREŚĆ ZDJĘĆ

Jak porównywać fotografie prezentowane przez różnych twórców
i jak je mądrze i świadomie oglądać?

Tutaj dowiecie się więcej o tym co robimy na etapie wykonywania zdjęć, co nas odróżnia i dlaczego tak ważna jest umiejętność fotografowania i łapania chwil.
Nie wszystko da się „zrobić w fotoszopie”!

OD ZAPLECZA...

Sytuacje, które chcemy zachować w Waszym reportażu ślubnym by był on wartościowy i pełny,
muszą być sfotografowane poprawnie. A później dobrze ułożone i obrobione.
To jak wygląda nasz storytelling, nasza selekcja i obróbka ma swoje podłoże w naszej filozofii pracy.
Jak fotograf ślubny pracuje na uroczystości dowiedzieliście się po przeczytaniu wcześniejszych linków a poniżej dowiecie się jak wygląda fotografia ślubna od strony technicznej.

Nie jest to poradnik dla fotografów a raczej dla Par Młodych, aby miały świadomość, że obróbka fotograficzna zdjęć nierozerwalnie wiąże się z ich odpowiednim wykonaniem i chociaż można wiele rzeczy „nadrobić” w postprodukcji, to obie te składowe muszą być na wysokim poziomie – by finalny produkt był również wysokiej jakości.

Dlatego też nie traktujmy obróbki komputerowej zdjęć czy sprzętu fotograficznego jako sposobu na fotografię a raczej jako kolejny etap czy też niezbędną składową do umiejętności fotografowania.  

 

O BIAŁYCH KADRACH

Czyli coś więcej o naszej pracy. Odpowiedzi na pytanie, dlaczego to my jesteśmy Waszymi wymarzonymi fotografami ślubnymi ;) Troszkę bliżej o naszym podejściu do pracy fotografa  ślubnego i o rozwiązaniach jakie Wam proponujemy. Sprawy, które nie wiążą się w wykonywaniem zdjęć a raczej z obsługą klienta i naszym indywidualnym podejściem do każdego.

 

Ilość wykonanych zleceń ślubnych, zrobionych zdjęć i obejrzanych uroczystości pozwala nam na to, by pomóc Wam w wyborach przed jakimi stoicie.
Dzięki zdjęciom możecie porównać różne opcje jakie macie do wyboru w kwestii przygotowania Waszego Dnia Ślubu.
Absolutnie nie chcielibyśmy Wam niczego narzucać ani przejmować roli konsultantek ślubnych a jedynie pomóc w wizualizowaniu tego, co możecie osiągnąć!

Jeśli nie przemawiają do Was napisane przez nas porady ślubne a na zrobionych zdjęciach ślubnych nie odnajdujecie dokładnie tego czego szukacie, to pamiętajcie, że my lubimy wyzwania i jeśli marzy Wam się wyjątkowy, oryginalny ślub, to z chęcią go dla Was wspaniale sfotografujemy. 
Uwielbiamy również inspiracje, dlatego też zachęcamy abyście odwiedzili nasz profil Pinterest – staramy się zbierać tam zdjęcia ślubne i narzeczeńskie, które mocno zapadają w Pamięć i są dla Was kierunkiem do stworzenia wymarzonego ślubu!

Poradnik ślubny - najlepsze inspiracje ślubne

Białe Kadry zapraszają do obejrzenia zdjęć, które wpadają w oko :)