Poradnik Ślubny

Chcielibyśmy odrobinę przybliżyć Wam pracę fotografa ślubnego i stworzyć poradnik ślubny.
Stoicie przed wyborem swojego fotografa i zapewne nie macie potrzebnej wiedzy o tym jak wygląda nasza praca.
A tylko ta wiedza pozwoli Wam mądrze, świadomie (i najlepiej) wybrać.
Dlatego dzielimy się z Wami istotnymi dla nas sprawami i staramy się zebrać nasze lata doświadczeń w kilka najważniejszych artykułów.

 

 

TREŚĆ ZDJĘĆ

Jak porównywać fotografie prezentowane przez różnych twórców
i jak je mądrze i świadomie oglądać?

Tutaj dowiecie się więcej o tym co robimy na etapie wykonywania zdjęć, co nas odróżnia i dlaczego tak ważna jest umiejętność fotografowania i łapania chwil.
Nie wszystko da się “zrobić w fotoszopie”!

 

OD ZAPLECZA...

Sytuacje, które chcemy zachować w Waszym reportażu ślubnym by był on wartościowy i pełny,
muszą być sfotografowane poprawnie. A później dobrze ułożone i obrobione.
To jak wygląda nasz storytelling, nasza selekcja i obróbka ma swoje podłoże w naszej filozofii pracy.
Jak fotograf ślubny pracuje na uroczystości dowiedzieliście się po przeczytaniu wcześniejszych linków a poniżej dowiecie się jak wygląda fotografia ślubna od strony technicznej.
Nie jest to poradnik dla fotografów a raczej dla Par Młodych, aby miały świadomość, że obróbka fotograficzna zdjęć nierozerwalnie wiąże się z ich odpowiednim wykonaniem i chociaż można wiele rzeczy “nadrobić” w postprodukcji, to obie te składowe muszą być na wysokim poziomie – by finalny produkt był również wysokiej jakości.

Dlatego też nie traktujmy obróbki komputerowej zdjęć czy sprzętu fotograficznego jako sposobu na fotografię a raczej jako kolejny etap czy też niezbędną składową do umiejętności fotografowania.  

 

O BIAŁYCH KADRACH

Czyli coś więcej o naszej pracy. Odpowiedzi na pytanie, dlaczego to my jesteśmy Waszymi wymarzonymi fotografami ślubnymi ;) Troszkę bliżej o naszym podejściu do pracy fotografa  ślubnego i o rozwiązaniach jakie Wam proponujemy. Sprawy, które nie wiążą się w wykonywaniem zdjęć a raczej z obsługą klienta i naszym indywidualnym podejściem do każdego.

 

WASZE WĄTPLIWOŚCI

Pojawiają się także pytania związane z fotografią ślubną ogólnie. Próbujemy na nie odpowiedzieć, zerknijcie:

 

Ilość wykonanych zleceń ślubnych, zrobionych zdjęć i obejrzanych uroczystości pozwala nam na to, by pomóc Wam w wyborach przed jakimi stoicie.
Dzięki zdjęciom możecie porównać różne opcje jakie macie do wyboru w kwestii przygotowania Waszego Dnia Ślubu.
Absolutnie nie chcielibyśmy Wam niczego narzucać ani przejmować roli konsultantek ślubnych a jedynie pomóc w wizualizowaniu tego, co możecie osiągnąć!

Jeśli nie przemawiają do Was napisane przez nas treści a na zrobionych zdjęciach ślubnych nie odnajdujecie dokładnie tego czego szukacie, to pamiętajcie, że my lubimy wyzwania i jeśli marzy Wam się wyjątkowy, oryginalny ślub, to z chęcią go dla Was wspaniale sfotografujemy. 
Uwielbiamy również inspiracje, dlatego też zachęcamy abyście odwiedzili nasz profil Pinterest – staramy się zbierać tam zdjęcia ślubne i narzeczeńskie, które mocno zapadają w Pamięć i są dla Was kierunkiem do stworzenia wymarzonego ślubu!

Najlepsze inspiracje ślubne

Białe Kadry zapraszają do obejrzenia zdjęć, które wpadają w oko :)