MP

MONIKA I PATRYK

„O nas” czyli o naszej fotografii. Chcielibyśmy napisać, że wspaniale się uzupełniamy a każdy z naszych reportaży jest składową naszych umiejętności. Chcielibyśmy zapewnić, że materiał jaki oddajemy to wynik kobiecego i męskiego spojrzenia na różne sytuacje i miejsca…
Ale nie napiszemy.

Patrzymy identycznie. Jesteśmy identyczni.
W duecie nasza fotografia nie uzupełnia się a wzmacnia. O tym jak pracujemy i jak podchodzimy do zdjęć moglibyśmy mówić wiele, ale staramy się by najistotniejsze przekazać w naszych kadrach.

Uwielbiamy kolor, światło i harmonię. Trzy pozornie banalne elementy, które sprawiają, że zdjęcia potrafią przekazać klimat chwil, przywołać wspomnienia. Wierzymy, że oddajemy Wam pamiątkę do której będziecie wracali jeszcze przez długie lata, więc staramy się by nie ulegać krótkotrwałym trendom, wyidealizowanym obrazkom czy zainscenizowanym sytuacjom… to Wasze uczucia ubarwiają nasze zdjęcia. Tyle i aż tyle. 

Jesteśmy z Krakowa i to na południu Polski pracujemy najczęściej, ale uwielbiamy podróże!

 

Nie przeczytacie o tym, które filmy lubimy, jakie mamy znaki zodiaku, co w naszym życiu poza fotografią… a już na pewno nie będzie żadnej historii o tym jak urodziliśmy się z aparatem fotograficznym w rękach. 

 

Jesteście tutaj, bo macie ochotę na dobre zdjęcia. My je Wam damy. 
To co musicie o nas wiedzieć, to że jesteśmy perfekcjonistami. Pewnie też dlatego lubimy konkrety – spójność, poprawność, przemyślane wykonanie zdjęć. 

Znajdujemy doskonałą równowagę między chęcią zachowania wszystkich ważnych momentów a dyskrecją i odpowiednim dystansem dającym Wam pole do własnych przeżyć. 

Fotografia ślubna i reportażowa nauczyła nas wrażliwości. Ale nasza chęć ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy nie pozwala nam na realizowanie się tylko w tej jednej dziedzinie – jeśli chcecie nas poznać jeszcze lepiej – zwiedzajcie!

 

 

 

 

znajdź nas