FOTOGRAFIA ŚLUBNA MAŁOPOLSKA

Duet fotografów ślubnych Małopolska

Fajnie, że jesteście. Interesuje Was dobra fotografia ślubna?

Nie wiemy jak nas znaleźliście, ale mamy nadzieję, że pozostaniecie z nami na dłużej. Chcemy abyście nie czuli jakbyście wpadli w pułapkę SEO, bo ktoś z Was wpisał w Google „najlepsza fotografia ślubna małopolska” czy „najlepszy fotograf ślubny Małopolska„, czy inną mądrą frazę, która najlepiej opisuje nasz duet fotografów. 
Mamy dziwne przeczucie, że cokolwiek byśmy nie napisali, nie pozostaniecie jednak na tej stronie długo, bo porwie Was zwiedzanie i poszukiwanie odpowiedzi kim są Białe Kadry i na co stawiają tworząc swoje reportaże ślubne :) Zatem zwiedzajcie! 

Fotograf ślubny z Małopolski

Czy warto się skupiać na jednym rejonie Polski i właśnie tam robić zdjęcia zamykając się jednocześnie na inne miejsca? Na pewno nie. 

My nie należymy do tych osób, które stronią od podróży i odmawiają przyjazdu, gdy reportaż ślubny znajduje się gdzieś poza województwem małopolskim
ALE to właśnie tutaj pracujemy najczęściej i to tu jest nam najbliżej. 
Znamy wiele sal, kościołów i urzędów, Małopolska też pełna jest miejscówek gotowych na plener ślubny. 

Fotograf ślubny Kraków - najlepszy duet fotografów na wesele i ślub w Małopolsce Białe Kadry

Naturalne zdjęcia ślubne Małopolska

To, na co zawsze stawiamy w naszych zdjęciach ślubnych to to, aby każdy reportaż ślubny jaki tworzymy był naturalny i zachowywał prawdziwe emocje. Nie chcemy dopuścić do tego abyście w dniu swojego ślubu czuli się niekomfortowo. Nie jesteśmy reżyserami, nie ustawiamy, nie gonimy, nie naciskamy na jakąś wizję zdjęć ślubnych i kadrów, które muszą powstać. Króluje u nas swoboda, luz, przy jednoczesnym zachowaniu naturalności. 

Nie każdy reportaż taki sam, ponieważ wyznajemy zasadę, że zdjęcia ślubne mają być naturalne. Co za tym idzie, gdy jest jasno i kolorowo – takie też są nasze fotografie. Gdy ciemno i klimatycznie, otrzymujecie właśnie takie zdjęcia. 

Jeśli zastanawiacie się jak wybrać fotografa ślubnego, zdradzimy Wam, że jest kilka punktów, na które warto zwrócić uwagę w poszukiwaniach wymarzonych zdjęć ślubnych. Mało tego! Niekoniecznie musi chodzić o zdjęcia ślubne w Małopolsce, może to być każdy inny region Polski – rady na co zwrócić uwagę wybierając fotografa ślubnego są uniwersalne! Zerknijcie na nasz poradnik ślubny, na pewno znajdziecie w nim sporo odpowiedzi i poznacie duet fotografów ślubnych Białe Kadry bliżej. 

Ranking fotografów ślubnych Małopolska

Nie będziemy Was oszukiwać – jest w czym wybierać. Fotografów ślubnych, w szczególności w okolicy Krakowa, który jest sercem Małopolski, jest jednym słowem: zatrzęsienie. Możecie dobrać taki styl fotografii, jaki czujecie najlepiej. Obróbka zdjęć ślubnych może przyprawić o zawrót głowy.  Jest mnóstwo bardzo jasnych i romantycznych zdjęć, jest również bardzo dużo klimatycznych i mrocznych kadrów. Są barwy żywe i nasycone, niektóre zdjęcia są kolorowe i radosne, niektóre wręcz przeciwnie: lekko pozbawione kolorów, matowe i lekko przygnębiające. 

Nie mówimy Wam co jest dobre a co złe, bo wszystko jest kwestią gustu. Nie wiemy co Wam się podoba, chociaż mamy cichą nadzieję, że spodoba Wam się nasze patrzenie na zdjęcia ślubne i właśnie to co jest w nich ważne dla nas, stanie się również ważne dla Was. 
Odrobinę przybliżymy Wam na naszej stronie filozofia zdjęć ślubnych i filozofia pracy fotografa i udowodnimy, że nie tylko obróbka i retusz się liczą. 

Bardzo ważnym aspektem dla nas jest treść zdjęć, to co się na nich znajduje i jakie chwile przywołują. 
To, że pracujemy w dwóch fotografów, ma bardzo duże znaczenie w tworzeniu ślubnego reportażu i nie ukrywamy, że daje nam ogromną przewagę. Zobaczcie dlaczego warto zatrudnić dwóch fotografów na ślubie!

Fotograf ślubny Małopolska- wyjątkowe zdjęcia

Jak wspomnieliśmy powyżej, Małopolska jest nam znana, ponieważ intensywnie ją zwiedzamy nie tylko przy okazji robienia reportaży ślubnych. 
Jest mnóstwo wspaniałych miejsc na wesele, które warto rozważyć przy organizacji swojego przyjęcia. 
W zależności od tego jaką uroczystość planujecie, ilu gości przybędzie i czy będzie to wesele w stylu rustykalnym czy raczej eleganckie przyjęcie – macie do wyboru szereg sal weselnych, pałacyków, dworków czy gościńców. 

Również miejsca na plener ślubny Małopolska ma mnóstwo. Od miast takich jak Kraków, Nowy Targ, Nowy Sącz czy Tarnów po oczywiste jak i bardziej ukryte plenerowe miejscówki – łąki, lasy, tereny górzyste. Wybór jest ogromny, chociaż my zawsze jesteśmy zdania, że zdjęcia tworzy przede wszystkim Para Młoda i ich uczucia. 

Najlepsze miejsca na wesele w Małopolsce

Jeśli mielibyśmy wymieniać lokale, które najbardziej lubimy pod względem fotograficznym to na pewno ranking sal weselnych w Małopolsce byłby duży. 
Staramy się aby nasze zdjęcia ślubne były jak najwyższej jakości niezależnie od tego w jakim miejscu jesteśmy i musimy zaznaczyć, że ogromne ważne dla nas jest dostosowywanie się do wesela i przeniesienie na zdjęcia ślubne naturalności. 

Z naszych top miejsc na pewno wyróżnimy:
Dwór w Tomaszowicach 

Villa Love etc.

Dwór w Brzeznej 

Chochołowy Dwór

Hotel Rubinstein 

Pałac Minoga 

Dworzyszcze Wola  

Crystal Palace

Pałac Goetz 

Willa Tadeusz

Ślub w Jurcie – Dwór Feillów

 

Jak widzicie, są to miejsca, które idealnie nadają się do stworzenia bardzo eleganckiego wesela jak i luźnej imprezy w stylu slow. 
Nie zamykamy się na żaden konkretny kierunek, dobrze czujemy się w stylu glamour jak i rustykalnym. 
Jesteśmy dla Was, niezależnie od tego jakie i gdzie wesele planujecie!

Barman na wesele, pokaz barmański i obsługa barmańska

Fotograf ślubny Małopolska - cena za duet fotografów

Cena fotografa ślubnego i pytanie „ile kosztuje fotograf ślubny?„, to jedno z najczęstszych jakie jest wyszukiwane. 
Wcale nas to nie dziwi, a aktualne czasy, kiedy Klient jest bardzo świadomy produktu i tego, co powinien otrzymać w danej cenie, zachęcają nas by więcej opowiadać o tym, co możemy Wam zaoferować i dlaczego nasza oferta fotografii ślubnej jest tak dla Was korzystna. 

Często wspominamy o wysokiej jakości naszych zdjęć a także całego reportażu ślubnego i nie bez powodu cenimy sobie te Pary, które rozumieją, że oferta wynika z wielu czynników i jest uwarunkowana pewnymi rzeczami wymogami, jakie sobie narzuciliśmy zapraszając Was do skorzystania z naszych usług. 
Aby mądrze wybrać fotografa, znajdując złoty środek między wymarzonymi zdjęciami ślubnymi a ceną, należy przede wszystkim wiedzieć czym jest reportaż ślubny i co wchodzi w skład usługi fotografa ślubnego oprócz samego pojawienia się w Dniu Ślubu i zrobienia zdjęć. 

Bądźcie zatem świadomi i niech cena nie będzie jedynym wyznacznikiem wyboru Waszej pamiątki na wiele lat!
Nasze reportaże ślubne oscylują w kwocie od 5000zł, jednak z chęcią personalizujemy ofertę bo być może, Wasz ślub jest absolutnie nieszablonowy!

Sprawdź co oferujemy!

i dlaczego warto

Szukam fotografa ślubnego Małopolska

Już znaleźliście. 
Po prostu dajcie znać, że chcecie aby nasze piękne zdjęcia stały się Waszymi pięknymi zdjęciami :) 
Zapytajcie o termin i cenę, nawet jeśli jeszcze nie znacie dokładnej daty i lokalizacji, postaramy się pomóc w rezerwacji naszego kalendarza na Waszą uroczystość!
Pamiętajcie również, że zajmujemy się różnym typem fotografii, dlatego jeśli marzą Wam się zdjęcia na Chrzcie Świętym w Krakowie czy kobieca sesja portretowa w Krakowie – napiszcie!

DO ZOBACZENIA!