FOTOGRAF ŚLUBNY NOWY SĄCZ

Wygląda na to, że szukacie fotografa z Nowego Sącza – miasta, które jest nam całkiem bliskie. 
Nie dlatego, że odległość dzieląca Kraków od Nowego Sącza nie jest duża, ale także dlatego, że często bywamy w tej okolic. Robimy tam soczyste reportaże ślubne, ale także piękne zdjęcia plenerowe – uwielbiamy naturalne fotografie a okolice po prostu sprzyjają takiej fotografii. 
Wiemy, że wybór fotografa na ślub jest bardzo trudny. Szaleństwem było by nie analizować wszystkich aspektów, które są istotne dla Was i dla Waszych Bliskich. 
W końcu momentów zdarzających się podczas tego pięknego dnia nie da się powtórzyć!

Najlepszy duet fotografów ślubnych w Małopolsce

Nigdy nie ukrywaliśmy, że dla nas jest ogromnie istotne, że działamy jako dwóch fotografów ślubnych
Jest to dla nas nierozerwalna więź, która gwarantuje wysoką jakość naszych zdjęć i oddawanych Wam pełnych reportaży, ale także to, co na pewno docenicie podczas Dnia Ślubu – spokój i brak pośpiechu. Mając dwóch fotografów, którzy potrafią się rozdzielić na przykład podczas niezależnych od siebie przygotowań Panny i Pana Młodego, a także współpracować ze sobą tak, by mieć unikalne kadry tej samej zaobserwowanej sytuacji, jesteście pewni, że wszystko to, czego możecie wymagać od wymarzonego fotografa ślubnego będzie spełnione. 

Fotograf ślubny Nowy Sącz - jak wybrać? Jak szukać?

Nowy Sącz to jedno z tych miast, do których podróżujemy z ogromną przyjemnością. Czuć już w nim góralski klimat, ale przede wszystkim przepełnione jest możliwościami dla Nowożeńców. Lokalizacja i otoczenie Nowego Sącza pozwala na stworzenie ślubu i wesela, które zostanie przez wszystkich Gości na długo zapamiętane.
Jako osoby planujące nowosądeckie wesele, macie tutaj możliwość stworzenia uroczystości, która może zmierzać ku elegancji, ale także zwolennicy sielskich boho klimatów na pewno znajdą wymarzony lokal.

Fotograf ślubny Kraków - najlepszy duet fotografów na wesele i ślub w Małopolsce Białe Kadry

Zobacz nasze portfolio!

sesje narzeczeńskie, reportaż w dniu ślubu, plener

Fotografia ślubna w Nowym Sączu - najlepszy fotograf

Wiadomym jest, że każda Młoda Para planując swoją uroczystość ślubu dokłada wszelkich starań by wymarzone wesele było niezapomniane i idealne.
Często jako fotograf ślubny spotykamy się z wątpliwościami, gdzie powinna odbyć się ceremonia ślubu (czy powinien to być ślub w kościele, czy może cywilny lub kościelny ślub plenerowy) i uspokajamy, że na pewno będziecie w stanie znaleźć odpowiednie miejsce (również w Nowym Sączu), gdzie Wasza przysięga małżeńska wybrzmi najpiękniej.

Oprócz miejsc przy lokalach weselnych, gdzie może się odbyć ceremonia ślubu plenerowego, wiele Młodych Par rozważa swoje zaślubiny w kościołach.
A tych jest do wyboru całkiem sporo w okolicy jak i w samym Nowym Sączu. 

Wesele w Nowym Sączu - magiczne zdjęcia

I przy tej całej doskonałości, przy wielu planach i wyobrażeniach musicie postawić na fotografa ślubnego, który uwieczni Wasze momenty najpiękniej i najbardziej wiernie.
Niech to będą magiczne zdjęcia ślubne, niech będą przy tym bardzo naturalne i stworzone dokładnie dla Was. Z myślą o tym, by odzwierciedlały właśnie Wasze uczucia i nie były po prostu kopią jakiś kadrów znanych z internetu.
Wierzymy, że jesteśmy w stanie stworzyć dla Was taką pamiątkę i jeśli Waszym miejscem na ślub i wesele będzie Nowy Sącz, lub okoliczne miejscowości – to bądźcie pewni, że dojedziemy do Was z radością i najpiękniej jak potrafimy uwiecznimy Wasz dzień na reportażu ślubnym. 

 

Fotograf ślubny Miechów

Dwór w Brzeznej - idealne miejsce na ślub i wesele

Jednym z naszych ulubionych miejsc w okolicy jest Dwór w Brzeznej. Panuje tam niezwykły klimat, który z chęcią przenosimy na nasze zdjęcia ślubne i ze szczerością przyznajemy, że każde wesele na jakim mieliśmy okazję tam być, różni się od siebie i jest absolutnie wyjątkowe.
Możecie pozwolić sobie na bardziej eleganckie przyjęcie weselne, ale także na imprezę, na której Goście otuleni w kocyki będą świetnie bawić się na zewnątrz.
Jest tam kilka sal (a raczej kilka parkietów) i każdy z nich możecie wybrać jako idealny na swoje przyjęcie a przestrzeń zagospodarować tak, aby najdogodniej dla Was i Waszych weselnych Gości ustawić stoły i bary.

Dworki tego typu są ostatnimi czasy bardzo popularnymi miejscami na wesele a w okolicy Nowego Sącza i Krakowa jest ich naprawdę sporo.
Mogą spełnić oczekiwania osób, które planują nie tylko małe kameralne przyjęcia weselne, ale także tych z Was, którzy swoje wesele widzicie jako imprezę dla wielu Znajomych i Rodziny. 

 

Gdzie zrobić wesele w Nowym Sączu?

polecany fotograf ślubny robi najpiękniejsze zdjęcia ślubne Kraków

Na pewno robicie duże rozeznanie pośród miejsc, w których możecie przygotować Wasze wyjątkowe przyjęcie weselne. My mamy tę przewagę, że na wielu uroczystościach ślubnych i weselach już byliśmy a nasza profesja sprawia, że mamy możliwość przebywania w tych miejscach, w których zazwyczaj Para Młoda nie bywa i nie widzi tego, co dzieje się na sali weselnej od zaplecza. 
Jest wiele lokali, w których z chęcią pracujemy i wiemy, że wybór Pary Młodej to wybór trafiony. Przeanalizujcie dostępne sale weselne tak, by ta przez Was wybrana jak najbardziej odpowiadała Waszym potrzebom!

Gościniec Galicyjski 
Finezja

Sprawdź co oferujemy!

i dlaczego warto

Ile kosztuje fotograf ślubny w Nowym Sączu?

Pytanie teoretycznie postawione jest dobrze, jednak nie można na nie odpowiedzieć jednoznacznie nie wiedząc na czym Wam w fotografii zależy.
Czy zdjęcia ślubne jako pamiątka na całe życie są dla Was ważne? Czy lubicie oglądać piękne albumy przepełnione wspomnieniami? Czy zależy Wam na jakości fotografii i profesjonalizmie osoby, która wykona Wam zdjęcia?
Żeby nie przeciągać odpowiedzi na Wasze pytanie ile kosztuje fotograf ślubny odpowiemy krótko:
od „do portfolio” i „po znajomości” do nawet 10k złotych
Wszystko zależy od tego czego wymagacie, ale także jak wysoko poprzeczkę stawia sobie sam usługodawca, bo musicie pamiętać, że samo wykonanie zdjęć to tylko część usługi jaka jest Wam oferowana. Na pewno musicie spodziewać się ofert od 2500zł do około 6500zł jednak nie liczcie na to, że najniższa półka cenowa odda Wam materiał, który uzyskalibyście od tej środkowej czy najwyższej. Owszem, zdarzają się przypadki, że fotograf nie potrafi wycenić siebie i swojej pracy i traficie na całkiem fajne zdjęcia za dużo poniżej nawet tych podanych widełek, ale jeśli tak się stanie – od razu idźcie zagrać w Lotto:)

Bądźcie świadomi i niech cena nie będzie jedynym wyznacznikiem wyboru Waszej pamiątki na wiele lat!

Najlepszy duet fotograficzny Białe Kadry

Bardzo cieszymy się, że jesteśmy tak często wybierani jako najlepszy duet fotografów ślubnych. Jesteśmy pewni, że niezależnie od tego, czy spotkamy się w Nowym Sączu, Krakowie, Rzeszowie czy Warszawie to zostawimy Wam ze wspaniałą pamiątką w postaci Waszch zdjęć ślubnych. 

 

Dlaczego jesteśmy pewni, że nasza fotografia w duecie jest najlepszym wyborem?
Sprawdźcie nasze portfolio oraz przykładowe reportaże!

DO ZOBACZENIA!