Czarny Las Wolbrom

Blisko, bliżej...

Często opisujemy śluby i wesela, które wymagają od nas dalekich podróży, ale z chęcią dziś skupimy się na pięknym dniu Edyty i Wojtka, który był na terenach, które znamy wyjątkowo dobrze. 

Chociaż Wolbrom nie jest wyjątkowo blisko Krakowa, to (tutaj trochę prywaty) leży dokładnie między naszymi dwoma rodzinnymi miejscowościami. Zatem to miasteczko, które znamy całkiem nieźle i do którego powracamy jako fotografowie ślubni całkiem często. 

Gościniec Czarny Las Wolbrom

W samym Czarnym Lesie byliśmy w minionym roku 4 razy! I myli się ktoś, kto by stwierdził, że wesela były do siebie podobne i wpadliśmy w jakąś dziwną fotograficzną rutynę. Fotografia nie daje nam się nudzić :) Pamiętajcie, że dzień ślubu tworzą przede wszystkim ludzie, Para Młoda, która decyduje o charakterze imprezy. Wesele może być huczne, może być kameralne; może być w stylu glamour albo w bardziej swojskich klimatach. Dużo również zależy od przewidzianych atrakcji i zespołu/DJa. Z resztą, uważamy, że zdjęcia ślubne doskonale to pokazują!

Lokal weselny, o którym mówimy jest takim „białym pudełkiem”. Wchodząc do niego w godzinach południowych w oczy rzuci nam się biel i klasyczny wystrój. W bardzo łatwy sposób (na przykład oświetleniem) czy dekoracjami na stołach można zaaranżować tak to miejsce, że od razu wiadomo, że jest w klimacie, jaki czuje Para Młoda. 

Piękne wesele - fotograf ślubny Wolbrom

Dotarło do nas, że właściwie będąc tak często w Wolbromiu, nie gości on często w naszych blogowych wpisach. Dlatego też postanowiliśmy wyróżnić jedną z uroczystości (a wybór wcale nie był prosty!) i chcielibyśmy się podzielić z Wami zdjęciami i reportażem ślubnym Edyty i Wojtka. 
Zapraszamy!

Make-up: Katarzyna Strama
Suknia Ślubna: Evita Kraków
Garnitur: Kraviec
Florystyka: Lilacorio
Kościół: NNMP w Szreniawie
Sala: Gościniec Czarny Las Wolbrom
DJ: DJ Willy
Video: Studio Błysk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *