FOTOGRAF ŚLUBNY MIECHÓW

Fajnie, że jesteście!

 Szukając fotografa na swój ślub trafiliście doskonale! Jesteśmy duetem fotografów (damsko-męskim duetem:)) i doskonale rozumiemy Wasze rozterki w poszukiwaniu idealnego fotografa na uroczystość zaślubin. Wybór jest naprawdę ogromny i trzeba poświęcić ogrom czasu by odszukać takiego usługodawcę, który nie tylko fotografuje w stylu jaki Wam odpowiada, ale także czuje tak jak Wy!

Oczywiście, można zrobić szybki research i nie być pewnym efektu końcowego, ale przyznajcie się: kto lubi taką niepewność?

Zanim jednak upewnicie się, że to my jesteśmy doskonałymi kandydatami, chcielibyśmy przybliżyć Wam miejsce, w którym całkiem często pracujemy.

Fotograf na ślub w Miechowie - BIAŁE KADRY

Chociaż najczęściej funkcjonujemy w przekonaniu naszych Par Młodych jako fotografowie z Krakowa, tak musimy przyznać, że ogromna przewaga ślubów, które fotografujemy dla naszych Par Młodych odbywa się w miejscowościach ościennych lub takich, do których dojazd z Krakowa jest bardzo łatwy.
I tak właśnie Miechów jest miejscem, w którym robimy zdjęcia podczas sezonu ślubnego bardzo często. 

Zobacz nasze portfolio!

sesje narzeczeńskie, reportaż w dniu ślubu, plener

Ślub w Miechowie - najlepszy fotograf

Lubimy powtarzać, że nie od miejsca zależy jak będzie wyglądała Wasza uroczystość ślubu a od Was samych.
Jednak często przyznajemy, że to miejsca nadają pewien ton i klimat Waszej uroczystości.

 

Miechów to miasto w województwie Małopolskim, położone w Wyżynie Miechowskiej nad potokiem Miechówką. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. miasto liczyło 11 569 mieszkańców. Nie tylko mieszkańcy miasta, ale także ci okoliczni, pochodzący na przykład z Książa Wielkiego, Słomnik, Wolbromia, Skały bardzo często wybierają właśnie Miechów jako miejsce swojego ślubu.

 

Dlaczego? Znajduje się tutaj piękna Bazylika kolegiacka Grobu Bożego, która jest  trzynawową trójprzęsłową bazyliką gotycką z XIV/XV wieku z fragmentami romańskimi z pierwszego trzydziestolecia XIII wieku. Bazylika Mniejsza robi naprawdę duże wrażenie a zdjęcia z niej długo zapadają w pamięć. 

Należy jednak wspomnieć, że to nie jedyne miejsce, gdzie można otrzymać sakrament małżeństwa i jeśli tylko Para Młoda związana jest z inną parafią lub też marzy im się mniejszy, klimatyczny kościółek – tych w okolicy jest naprawdę mnóstwo!
Często bywamy także w urokliwych kościołach miejscowości takich jak Przesławice, Gołcza, Charsznica, Antolka, Wysocice, Jeżówka. Dlatego też jeśli pochodzicie z jednych z tych miejscowości – z chęcią będziemy gościć i u Was by stworzyć Wam przepiękną pamiątkę ślubu!

Wesele w Miechowie - idealna fotografia

Jeśli decydujecie się na ślub w okolicy Miechowa na pewno będziecie rozważać okoliczne restauracje czy dworki na uroczystość weselną. Jest kilka miejsc, w których bywamy często i wiemy, że Pary Młode wybierają je na swoją uroczystość z pewnością, że będzie dokładnie tak, jak sobie to wymarzyli. 

 

Sale weselne cechują się nie tylko określonym wystrojem i możliwością ich dekorowania, ale także właściwościami jakimi mogą zaspokoić Wasze potrzeby. W zależności od ilości Gości, wymogów co do ich noclegów czy też takich uwarunkowań jak na przykład osobny parkiet i miejsce do siedzenia dla zaproszonych weselników, można odszukać taką miejscówkę, która nie tylko będzie spełniała wymogi, ale także z chęcią się do nich dostosuje.

Jak znaleźć salę weselną w okolicy Miechowa?

Zadanie nie jest łatwe, ponieważ w samym Miechowie nie ma miejsca, które jednogłośnie jest wybierane przez Pary Młode. Warto jednak skupić się na tym, by poszukać być może odrobinę oddalonego miejsca, jednak takiego, by spełniało wszystkie warunki Młodej Pary.
Wśród miejsc, które nie umykają uwadze Par są między innymi:


Chochołowy Dwór
Hotel Zameczek Książ Wielki
Gościniec Czarny Las
Pałac Minoga
Castello Wolbrom
Hotel Mercure Racławice Dosłońce
Dworzyszcze Wola


Ile kosztuje fotograf ślubny w Miechowie?

Cena fotografa ślubnego i pytanie “jaki jest koszt fotografa na ślub?”, to jedno z najczęstszych jakie jest wyszukiwane. 
Wcale nas to nie dziwi, a aktualne czasy, kiedy Klient jest bardzo świadomy produktu i tego, co powinien otrzymać w danej cenie, zachęcają nas by więcej opowiadać o tym, co możemy Wam zaoferować i dlaczego nasza oferta fotografii ślubnej jest tak dla Was korzystna. 

Często wspominamy o wysokiej jakości naszych zdjęć a także całego reportażu ślubnego i nie bez powodu cenimy sobie te Pary, które rozumieją, że oferta wynika z wielu czynników i jest uwarunkowana pewnymi rzeczami wymogami, jakie sobie narzuciliśmy zapraszając Was do skorzystania z naszych usług. 
Aby mądrze wybrać fotografa, znajdując złoty środek między wymarzonymi zdjęciami ślubnymi a ceną, należy przede wszystkim wiedzieć czym jest reportaż ślubny i co wchodzi w skład usługi fotografa ślubnego oprócz samego pojawienia się w Dniu Ślubu i zrobienia zdjęć. 

Bądźcie zatem świadomi i niech cena nie będzie jedynym wyznacznikiem wyboru Waszej pamiątki na wiele lat!
Nasze reportaże ślubne oscylują w kwocie od 5000zł, jednak z chęcią personalizujemy ofertę bo być może, Wasz ślub jest absolutnie nieszablonowy!

Sprawdź co oferujemy!

i dlaczego warto

Jak znaleźć fotografa na ślub?

Już znaleźliście. 
Mamy nadzieję, że w ten ważny dzień będziemy razem z Wami!
Sprawdźcie nasze portfolio oraz przykładowe reportaże!

DO ZOBACZENIA!