Kolejna rekomendacja dla naszej fotografii ślubnej!

Zdjęcia ślubne tworzone przez dwóch fotografów

Od początku naszej działalności mieliśmy kilka założeń, które były dla nas priorytetowe i które dawały pewność, że tworzona przez nas fotografia ślubna i rodzinna zapadnie w pamięć i pozostanie w sercach wielu odbiorców. 
Cieszymy się, że to co jako Białe Kadry postanowiliśmy na początku, zostaje z nami przez wiele lat i z powodzeniem tego się trzymamy. Jedną z takich spraw było tworzenie zdjęć w duecie, by nie tylko mieć spojrzenie na daną sytuację z dwóch perspektyw, ale także by zwiększyć szansę na uchwycenie ważnych momentów i sytuacji oraz przede wszystkim: oddawać Wam bogatą historię ślubną, pełną unikatowych fotografii
Więcej o tym jak działa fotografia ślubna w duecie piszemy w artykule naszego poradnika —> DUET FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH 

W wielu innych miejscach rozpisywaliśmy się nad resztą założeń, ponieważ jesteśmy przekonani, że warto zaznajamiać Was z naszą filozofią fotografii oraz przybliżać odbiorcom to, co sami czujemy.
I to procentuje!

Certyfikat portalu GdzieWesele.pl

Z nieskrywaną dumną informujemy, że zostaliśmy docenieni przez kolejne ważne miejsce w Internecie, które pomaga Młodym Parom znaleźć wymarzonego fotografa ślubnego (a nawet dwóch fotografów ślubnych ;))
Uwielbiamy wyróżnienia, które motywują nas do dalszej pracy i pokazują, że to co tworzymy i to jak fotografujemy jest dla osób, które poszukują usług z najwyższej półki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *