Bajkowe wesele na Zamku – fotograf ślubny Krasiczyn

Fotografia ślubna od przygotowań w dniu ślubu

Nasze spotkanie z Parą Młodą rozpoczęło się od fotografowania przygotowań ślubnych. 
Państwo Młodzi byli na Zamku w Krasiczynie już od rana i to właśnie w zamkowych pokojach spędzali czas z najbliższymi, jednocześnie w swoim tempie, przygotowując się do ślubu. 
First Look odbył się na zamkowym dziedzińcu a po wzajemnym przywitaniu się, Młodzi wsiedli do bryczki i odjechali do pobliskiego kościoła na ceremonię ślubną. 

 

Ślub Kościelny - zdjęcia ślubne Krasiczyn

Mieliśmy już okazję fotografować ślub w Zamku, jednak to pierwszy raz, kiedy Para Młoda nie skorzystała z zamkowej kaplicy a wybrała pobliski kościół. 
Goście krótkim spacerem udali się na mszę ślubną a po chwili Państwo Młodzi dojechali (z jednym fotografem :D) na miejsce ceremonii.

Wzruszająca ceremonia, urocze dziecięce druhenki ubrane w różowe sukienki, wspaniała oprawa muzyczna – tak zapamiętamy te chwile i na pewno jeszcze nie raz będziemy o nich wspominać, bo nawet na nas, fotografach ślubnych którzy już sporo widzieli, zrobiło to duże wrażenie. 
Ponieważ uroczystość Hanny i Damiana to ślub międzynarodowy, zatem wszystko było zorganizowane tak, by każdy z Gości czuł się swojsko i ani przez chwilę nie miał wrażenia, że nie jest zaopiekowany.

 

Park wokół zamku

Zielony teren dookoła Zamku w Krasiczynie to jeden z najpiękniejszych parków krajobrazowych w Polsce. Współczesne rozplanowanie i układ roślin park zawdzięcza inwencji i pasji podróżniczej rodziny Sapiehów. Oni też wprowadzili tam zwyczaj sadzenia drzew z okazji narodzin swoich dzieci – dębu dla syna i lipy dla córki. 
Jak zapewne wiecie, natura to dla nas idealne miejsce na fotograficzny plener ślubny. Dlatego też skorzystaliśmy z chwili i wyciągnęliśmy Parę Młodą na krótki spacer po terenie parku, by zrobić kilka zdjęć plenerowych. Aby dokładniej zwiedzić i wykorzystać urok tamtejszej roślinności na pewno potrzebowalibyśmy o wiele więcej czasu, jednak sesja plenerowa w dniu ślubu ma to do siebie, że raczej powinna być ograniczona czasowo :) Niemniej – wykorzystaliśmy każdą minutę!

Wesele pod gołym niebem!

Bardzo dawno temu mieliśmy takie ogromne pragnienie, by mieć w portfolio zdjęcia ze ślubu plenerowego. Długo nie musieliśmy czekać, gdyż czasy pandemii sprawiły, że wiele Par Młodych decydowało się na taką formę ceremonii ślubnej. Jednak w naszym klimacie wciąż niestety standardem nie było wesele w plenerze. Pod chmurką, bez dachu, z tańcem na świeżym powietrzu, bez sali weselnej. Na szczęście i takie mieliśmy okazję fotografować a przeczucie mówi nam, że jeszcze nie raz spotkamy na swojej drodze Narzeczonych, którzy zdecydują się na tę formę zabawy.
Mówimy o tym dlatego, że dziedziniec Zamku w Krasiczynie wręcz idealnie nadaje się na wymarzone wesele pod gołym niebem!

Dobra organizacja to gwarantowany sukces, bo nawet gdy pogoda okaże się totalnie niesprzyjająca – są na to rozwiązania ratujące sytuację :) 
Niemniej jednak, by za wiele nie opisywać a pomóc Wam przenieść się wraz z nami na tę wyjątkową imprezę ślubną – zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć :)!

Konsultantki ślubne: Raz w Życiu
Miejsce: 
Zespół Zamkowo-Pałacowy w Krasiczynie
Oświetlenie: 
ModernLightService
Dekoracje: 
Paper Flower Art
Zespół: 
Takton Band
Animatorki: 
WeselnePrzedszkole
Film: 
WedDay
Barman: 
Rabarbar – mobilne drink bary
Make-up: 
Angelika Olsza
Fryzury: Colette Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *