Dwór pod Kasztanowcami – eleganckie wesele z niezwykłym klimatem

Fotografia ślubna Białe Kadry

Z roku na rok, z każdym mijającym sezonem ślubnym, kiedy nasze dyski uzupełniają się o kolejne reportaże ślubne, utwierdzamy się w przekonaniu, że nasza fotografia ślubna jest warta dalekich podróży, godzin fotografowania i mozolnej obróbki. 

I wiecie, znamy już tę branżę ślubną całkiem dobrze a nasza wiedza wykracza często poza fotografię – w końcu lata oglądania dekoracji, słuchania zespołów i DJ-ów, podglądania sposobu organizacji czegoś nas nauczyły :) Wiemy kogo możemy z czystym sumieniem polecić, na co warto zwrócić uwagę wybierając usługodawców weselnych. Mamy przy tym świadomość, że to działa również w drugą stronę. Dlatego tak cieszy, gdy do fotografowania swojego dnia ślubu wybierają nas osoby, które również znają tę branżę na wylot :) 

Ślub cywilny - zdjęcia ślubne Dwór pod Kasztanowcami

Olę poznaliśmy przy okazji wcześniejszej realizacji fotograficznej w pięknym dworku znajdującym się w miejscowości Wiejca. 
Nawet nie wiecie ile było radości, gdy okazało się już na pewno, że spotkamy się ponownie! Wszystko było dokładnie tak jak się spodziewaliśmy – ze świetnym planem, gustem, elegancją, jednocześnie w niezwykle swobodnej atmosferze. A wierzcie nam: te elementy nie zawsze się zgrywają :)!

Chociaż pierwotnie ślub cywilny miał być plenerowy i odbyć się pod gołym niebem, to pogoda nie okazała się być zbyt łaskawa. Ale dobrze przemyślane uroczystości mają to do siebie, że jest „Plan B” – przysięga odbyła się w równie pięknym miejscu, w budynku Dworu.
Był to ślub międzynarodowy, z piękną oprawą muzyczną i mnóstwem wzruszeń. Chociaż łez płynęło sporo, to przecież takie łzy szczęścia są wspaniałymi dowodami na to, jak ważne są dla nas osoby przysięgające sobie miłość <3 

Fotograf na wesele Warszawa

I tym razem mamy dobrą okazję by przypomnieć, że chociaż jesteśmy z Krakowa i na terenie małopolski najczęściej tworzymy fotografię ślubną, to często bywamy także w okolicy (na przykład) Warszawy, zatem nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy stworzyli reportaż ślubny dla kogoś, kto mieszka nie najbliżej nas :) 

Dwór pod Kasztanowcami gościł nas kolejny raz i mamy nadzieję, że będziemy tam wkrótce ponownie :)

Czas na imprezę weselną!

Po emocjach przygotowań i przysięgi małżeńskiej, nadszedł czas na najswobodniejszą część tego dnia – wesele! Świetnie prowadzona impreza, super bawiąc się Goście weselni, piękne miejsce. Mieliśmy chwilę na zrobienie sesji plenerowej z Parą Młodą oraz czas na pozowane zdjęcia rodzinne. 

Dbając o prywatność naszych Par, jak również mając na uwadze to by historia opisana zdjęciami oglądała się lekko – staramy się dość mocno okrawać reportaż ślubny. I wierzcie nam, przy tym ślubie sporo się nagimnastykowaliśmy by skrócić ilość zdjęć, bo mieliśmy ochotę pokazać wszystkie – jaramy się dobrą energią i mamy nadzieję, że i Wam się ona udzieli <3!

 

Miejsce: Dwór pod Kasztanowcami

MakeUp: Karpovich

Fryzury: Fryzury Lilid

Florystyka: Deco Floral

Neonowe napisy: Literowe Inspiracje 

Słodki Stół: Cukrowa Pokusa

Muzyka: Tańce Hulanki

Barmani: Perfect Drink

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *