Kawałek lasu w mieście – klimatyczny ślub cywilny

Ślub cywilny - fotografia ślubna Białe Kadry

Zazwyczaj na naszym blogu królują uroczystości ślubne, które przepełnione są kadrami z przygotowań, z ceremonii i długiego wesela. Jednak pamiętajcie, że często pojawiamy się także na kameralnych ślubach cywilnych i właśnie dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam jedną z takich przepięknych ceremonii. 
Ślub cywilny dokładnie taki, jak wymarzyła sobie Para Młoda –  w otoczeniu najbliższych osób i natury. I to wcale nie daleko od centrum zatłoczonego miasta! 

Leśny klimat- zdjęcia ślubne Forest Hotel Kraków

Forest Hotel w Krakowie odkryliśmy właśnie dzięki tej uroczystości. Już od pierwszych chwil totalnie zakochaliśmy się w tym miejscu i przyznajemy, że ma ogromny potencjał na stworzenie tam  wymarzonego ślubu i wesela. Wiecie przecież, że fotograf ślubny to ktoś, kto chyba najczęściej ma możliwość odwiedzenia przeróżnych lokali i spojrzenie na nie od całkiem innej strony. 

Otoczony przez las jest idealny dla wielbicieli właśnie takiego leśnego klimatu. Umożliwia zorganizowanie ślubu cywilnego w plenerze pod gołym (chociaż troszkę zadaszonym;)) niebem. Daje bezpieczeństwo w kwestii pogody i niesamowity komfort otwartej przestrzeni. 

Duet fotografów na ślub i wesele

I tym razem mamy dobrą okazję by przypomnieć, że chociaż jesteśmy z Krakowa i na terenie małopolski najczęściej tworzymy fotografię ślubną, to często bywamy także w okolicy (na przykład) Warszawy, zatem nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy stworzyli reportaż ślubny również dla tych, którzy do Krakowa mają całkiem daleko ;) 

Pamiętajcie, że z chęcią odwiedzimy Wasze wymarzone miejsce na ślub i zrobimy Wam wymarzony reportaż fotograficzny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *