Kazimierz Dolny – idealne miejsce na ślub

Fotograf ślubny Kazimierz Dolny i ślub idealny

Kiedyś zastanawialiśmy się, gdzie jest ta magiczna granica odczuwalnej satysfakcji z wykonywanej pracy. No bo wiadomo: miło jest tworzyć zdjęcia w fajnej atmosferze, miło też jest oddawać gotowe reportaże ślubne i widzieć uśmiech Pary Młodej czy nawet łzy wzruszenia. To wszystko jest jakimś wyznacznikiem tego, że zdjęcia ślubne jakie tworzymy dla naszych Par są wartościowe, pozostaną pamiątką na lata i druga strona docenia to co robimy. 
Ale okazuje się, że totalnie schlebiające, odrobinę onieśmielające i bardzo, bardzo, BARDZO satysfakcjonujące jest to, gdy Narzeczeni wybierają fotografa jako pierwszego z puli ślubnych usługodawców… a po przybyciu na miejsce ślubu (które znaleźli dzięki nam <3) okazuje się, że jesteśmy kojarzeni, świetnie wspominani i generalnie… zdobywamy super nowych znajomych :D

 

Reportaż ślubny - duet fotografów

Do pewnych miejsc chce się po prostu wracać. Przyciąga atmosfera, mega wspomnienia, pewność dobrze zorganizowanej imprezy. To jest trochę tak, że nawet jeśli mija sporo czasu od ostatniego spotkania, to na kolejne jedzie się z taką pewnością i świadomością, że po prostu nie może być inaczej niż świetnie :)

W ten sposób jechaliśmy do znanego nam już Folwarku Walencja. Dość często wspominamy, że w wykonywaniu zdjęć ślubnych nie ograniczamy się do lokalizacji w województwie małopolskim i właśnie dzięki temu mamy okazję poznawać takie miejscówki, które zostają w naszych sercach na dłużej! Kazimierz dla fotografa ślubnego z Krakowa nie wydaje się być wcale jakoś mega odległym miejscem i dawno już przestało być dla nas problemem dojeżdżanie na reportaże ślubne

Kazimierz Dolny znany jest fotografom i Parom Młodym głównie ze względu na plenery ślubne – to właśnie tutaj jest bardzo znany Wąwóz Korzeniowy Dół, który przyciąga wszystkich tych, którzy pragną pleneru w oryginalnym miejscu stworzonym przez naturę. Również samo miasteczko należy do bardzo urokliwych i klimatyczne uliczki potrafią przyprawić o zawrót głowy przez nadmiar miejscówek do fotografowania. 
No jest pięknie, nie ma co polemizować!


Ślub plenerowy w Folwarku Walencja - fotografia ślubna

Dlatego tym bardziej cieszy, że nad Wisłą są miejsca, gdzie Narzeczeni mogą się zatrzymać i spędzić wraz ze swoimi najbliższymi piękny czas podczas Dnia Ślubu

Podczas naszej pierwszej wizyty w Hotelu mieliśmy przyjemność towarzyszyć Parze Młodej podczas ślubu kościelnego i wesela pod namiotem. 
Okazało się, że nie jest to jedyny przepis na ślub w tym miejscu a inne rozwiązania są równie dobre! Bo niezależnie od tego jakie macie życzenie i jak widzicie ten dzień – można go zorganizować dostosowując salę i ogród do Waszych marzeń!

Ślub plenerowy odbył się w pięknym ogrodzie Folwarku, w otoczeniu zieleni i kwiatów. Miejsce Pary Młodej zlokalizowane było pod romantyczną brzozą (która, swoją drogą, śmieszne „wtrącała się” w ceremonię zaślubin :D). Goście stali lub zasiedli na gustownie przystrojonych białych krzesłach a cały ślub cywilny  urozmaicała muzyka na żywo. 
Po przysiędze i życzeniach (które również odbyły się na świeżym powietrzu) przeszliśmy na miejsce wesela. Okrągłe stoły dla Gości znajdowały się pod bardzo modnym w ostatnim czasie, przezroczystym namiotem a parkiet do tańca zlokalizowany był tuż obok – w folwarku.
I chyba o dobrej atmosferze i swobodzie jaka panowała może świadczyć fakt, że nie zważając na zaplanowane miejsce do tańca,
Goście tańczyli też boso na trawie – prawdziwe wesele pod gołym niebem :) 

 

Panująca pandemia covid-19 niepokojąco kładła cień na wesela w tym roku. Każdy miał obawy czy wciąż nowe, rządowe obostrzenia nie zablokują planowanych od kilku miesięcy uroczystości. Jednak jesteśmy przekonani, że właśnie takie piękne i mądrze zorganizowane śluby, są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy mogą mieć obawy. My, jako fotografowie, również przychylamy się do tego, by jak najwięcej ślubów przenosić pod gołe niebo i korzystać z piękna otaczającej przyrody. Takie śluby wspaniale się fotografuje!

 

miejsce: Folwark Walencja Kazimierz Dolny
suknia Panny Młodej: Suknie Boho
buty Panny Młodej: Glamoursy
obrączki: W.Kruk
makeup Panny Młodej: Magda Soszyńska Make-Up
animatorzy dla dzieci: Anima-Art
fotobudka: FotoBoxik
muzyka na żywo: kwartet OffandBach
florystyka: Grasz w Zielone?
DJ: Event Active Bogdan Pietrzak
dron/film: 
Dronamic

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *