Pałac Śmiłowice – fotografia ślubna Małopolska

Nowe Brzesko - idealny na wesele Pałac Śmiłowice

Około 50min od Krakowa znajduje się miejsce, które warto odwiedzić planując swoją uroczystość weselną w Małopolsce. 
Pałac Śmiłowice w Nowym Brzesku, umiejscowiony na zboczu wzniesienia, zachwyca zarówno w dzień, dzięki jasnej elewacji, jak i w nocy, kiedy jest oświetlony, daleko rzucając swój blask. Rozłożyste skrzydła budowli samoistnie zachęcają do wejścia. Prace nad uzyskaniem tego efektu trwały kilka lat. W 2001 roku Feliks Śliwa zakupił zespół Pałacowo-Parkowy. Prace remontowe ruszyły pełną parą w 2004 roku, kiedy to odbudowano budynek zgodnie z pierwowzorem i rozbudowano go o skrzydła boczne, nadając mu bardziej pałacowy charakter.
Dziś to miejsce fantastycznie spełnia swoją rolę jako miejsce wesel i ceremonii ślubnych. Warto wspomnieć, że piękny ogród daje możliwość organizacji cywilnego ślubu plenerowego. My mieliśmy przyjemność fotografować wesela w pałacu dwa razy i mamy nadzieję, że wkrótce powrócimy tam ponownie!

Pałac w Śmiłowicach

Przygotowania ślubne w pałacu- zdjęcia ślubne Małopolska

Z doświadczenia wiemy, że różnie bywa w kwestii przygotowań i miejsca na nie. Pokoje bywają ciasne, towarzystwo tłumne a odległość od miejsca ślubu ogromna. 
Na szczęście Pałac Śmiłowice dysponuje naprawdę wygodnymi i dużymi apartamentami, które umożliwiają swobodne i spokojne przygotowania. Nie ukrywamy, do tworzenia zdjęć ślubnych jest to sytuacja idealna. Mamy swobodę w tworzeniu reportażu, miejsce do odejścia i „ukrycia się” by nie przeszkadzać Parze Młodej. 
Super jest również to, że Pan Młody i Panna Młoda mogą przygotowywać się w dwóch niezależnych pokojach, na dwóch różnych piętrach – dzięki temu na pewno na siebie nie wpadną ;)
Jeśli macie życzenie by w dniu Waszego ślubu odbyło się błogosławieństwo Rodziców – apartamenty dają możliwość by zmieścili się tam wszyscy Najbliżsi. 
Ponieważ chronimy prywatność naszych Par, tych ważnych dla Nich momentów nie zobaczycie na blogu – jednak wierzcie nam na słowo, że są piękne <3

Gorąca impreza weselna

Dzień tego ślubu zapamiętamy na długo! Atmosfera była gorąca, ale trzeba powiedzieć, że jest to duża dwuznaczność – termometr tego letniego popołudnia pokazywał naprawdę wysokie temperatury. Na szczęście klimatyzacja uratowała sytuację a już pod wieczór przebywanie na zewnątrz stało się mega przyjemne. 
Pewnie dlatego wielu Gości weselnych korzystało z możliwości wyjścia przed budynek, co wcale nie przekreślało uczestnictwa na imprezie.

Wesele pełne radości i miłych wspomnień. Zespół muzyczny grający energetyczne utwory, które zachęcają wszystkich do tańca, dodawał uroku i dynamiki imprezie. Dodatkowo, kreatywne atrakcje, takie jak fotobudka , czynią wesele jeszcze bardziej niezapomnianym dla wszystkich Gości. Na szczególną uwagę w tym miejscu zasługuje serwowanie tortu weselnego. Spektakularnie, z zimnymi ogniami i fontanną iskier, krojony na szczycie schodów w ogrodzie. Kolejny raz ogromnie doceniliśmy, że pracujemy jako duet fotografów – bez problemu stworzyliśmy kadry skupiające się na Parze Młodej ale także na reakcjach Gości.

Duet fotografów ślubnych Kraków - najpiękniejsze zdjęcia ślubne

Chociaż mija kolejny rok, kolejny sezon, w którym fotografujemy Wasze piękne śluby, to wciąż jest to dla nas niesamowite wyzwanie i radość. Dlaczego? Dlatego, że chociaż pozorna powtarzalność i schemat ślubów może nie zaskakiwać, to my wciąż odnajdujemy momenty, które pokazujemy najpiękniej. 
Fajnie jest móc uczestniczyć w Waszych ważnych momentach, pomóc Wam je zapisać w pamięci i pozwolić, by zostały z Wami na zawsze; na naszych fotografiach!

Miejsce: Pałac Śmiłowice
kwiaty: BottegaDiFiori
fryzura: Keiso
makijaż: Magdalena Szumera
zespół: 
fotobudka: FlaszGang

Czy widzimy się także na Waszym ślubie?

Wspominaliśmy już nie raz w jaki sposób działamy tworząc reportaż ślubny. Jednak wychodzimy z założenia, że warto często powtarzać jak powstają nasze zdjęcia i jaka filozofia im przyświeca, dlatego jeśli macie chwilę czasu, to zapraszamy serdecznie do naszych artykułów –> harmonogram dnia ślubu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *