Forsycja na ślubie – żółty zwiastun wiosny

Wiosenny ślub - fotograf w Krakowie

Wszyscy, po tej męczącej zimie z upragnieniem wyczekujemy cieplejszych dni i wiosny. To właśnie wiosna dla fotografa ślubnego jest tą porą roku, która zwiastuje rozpoczęcie sezonu ślubnego i możliwość fotografowania pięknych reportaży weselnych. 
Czasy mamy takie, że niestety w tym roku kwiecień i maj niezupełnie oznaczają wejście w sezon ślubny na pełnej prędkości i musimy wziąć pod uwagę, że wiele Par Młodych zdecydowało się na przeniesienie swoich uroczystości lub znaczne ich okrojenie rezygnując z bardzo dużych imprez weselnych. 
Jednak to wcale nie zmienia naszej fotograficznej ochoty na robienie zdjęć! 

Żółty i złoty - kolor przewodni wesela

Co lepiej przywołuje myśl o słonecznych dniach jak nie intensywne barwy? Oczywiście, że złoto, żółć i zieleń kojarzą się perfekcyjnie z tymi chwilami, kiedy możemy z radością przywitać wiosnę. Postanowiliśmy odrobinę zaczarować i dołączyć do projektu, który w zaciszu czterech ścian pozwolił na przeprowadzenie nas przez cały dzień ślubu właśnie w tych słonecznych barwach ;) Wszystkie te Pary, które planują urozmaicić swój ślub właśnie takimi kolorami i postawić na intensywny kolor przewodni wesela być może zaczerpną inspiracji!

Forsycja, żonkile, tulipany - piękny majowy ślub

Forsycja – krzew, który kojarzy chyba każdy. Chociaż przez cały rok jej uroda jest dość wątpliwa, gdyż te zielone listki uchodzą raczej za pospolite, tak wczesną wiosną obsypując się pięknymi żółtymi płatkami kwiatów i potrafi wynagrodzić nam cały rok czekania. Zakwita chyba jako jedna z pierwszych (nie licząc naszych ukochanych magnolii) zwiastując wiosnę. Jak wiele miejsc, tak i Kraków nie cierpi na jej brak na skwerach czy przydomowych ogródkach. Jednak forsycja potrafi być również elegancka a jej powszechność nie wyklucza tego, że jest idealną dekoracją na ślub!
Wraz z innymi wiosennymi kwiatami tworzy piękne kompozycje a bukiet z żonkili, tulipanów i róż to idealne rozwiązanie dla każdej słonecznej Panny Młodej :) 

Fotograf ślubny Kraków

Zapraszamy do odrobinę innego wpisu niż do tej pory. Chcemy przeprowadzić Was przez luźne, stylizowane fragmenty dnia ślubu, jak przygotowania, poranek Panny Młodej czy przysięgę małżeńską okraszone detalami ślubnymi ściśle związanymi z intensywnym kolorem przewodnim; żółty da się lubić :D!
W roli głównej Nikola Krzysiek!


Lokalizacja – Kraków Studio Milk
Organizacja – WorkshopWorld
Dekoracja/Florystyka – Och.Slub
Suknia A@atelier Whiteangel
Garnitur Kraviec Garnitury
Buty Nina Basco
Biżuteria Kokonet
Peniuar Bielizna Endorfinella
Kaligrafia Ink.scribed Kaligrafia
MUA Wiktoria Gruszecka
Obrączki Wasze Obrączki

3 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *