Plener ślubny w Dreźnie

W pogoni za pięknymi ślubami zawędrowaliśmy daleko na zachód Polski. Kaja i Mateusz na miejsce swojego ślubu wybrali Pałac Łagów, który w pełni nas zachwycił.
Długo zastanawialiśmy się nad miejscem poślubnej sesji plenerowej i było oczywiste, że nie cofamy się do Krakowa a dalej zwiedzamy okolicę.

Wyjechaliśmy o niesamowicie wczesnej porze by wykorzystać najpiękniejsze poranne światło i uroki pobliskich lasów. Jednak to nie lasy były głównym punktem „wycieczki”. Zakochani nie tylko w sobie ale i w Dreźnie nowożeńcy zaproponowali nam właśnie to miasto jako tło do sesji plenerowej. Nie trzeba było nas długo namawiać :D

Drezno zachwyca swoją architekturą, niemal co krok napotykamy tam uliczki i zaułki, które idealnie nadają się do wykonania zdjęć ślubnych. Ogromne budynki, bogate zdobienia, schody, place… wszystko to składa się na ujmujący krajobraz tego wielkiego miasta.
Przyznajemy, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i tak tym razem ekipy budowlane postanowiły nas zaskoczyć wszechobecnymi remontami a zapowiadane słońce jednak nie rozpieszczało tak jak przewidywała pogoda. Na szczęście nie mamy w zwyczaju przejmować się takimi drobnostkami kiedy spacer jest tak przyjemny!
Nauczeni doświadczeniem z innej sesji zagranicznej wiedzieliśmy, że musimy odwiedzić miasto na tyle wcześnie by masa turystów nie przeszkodziła nam w strategicznych kadrach. Wspomniany plener ślubny w Pradze miał oczywiście swój urok a wszechobecni spacerowicze dobrze komponowali się w kadrach jednak tym razem mieliśmy inną strategię :D

Kilka klatek z pleneru ślubnego Kai i Mateusza przed Wami, zapraszamy!

sesja_plenerowa_drezno_blog01

sesja_plenerowa_drezno_blog02

sesja_plenerowa_drezno_blog03

sesja_plenerowa_drezno_blog04

sesja_plenerowa_drezno_blog05

sesja_plenerowa_drezno_blog06

sesja_plenerowa_drezno_blog07

sesja_plenerowa_drezno_blog08

sesja_plenerowa_drezno_blog09

sesja_plenerowa_drezno_blog10

sesja_plenerowa_drezno_blog11

sesja_plenerowa_drezno_blog12

sesja_plenerowa_drezno_blog13

sesja_plenerowa_drezno_blog14

sesja_plenerowa_drezno_blog15

sesja_plenerowa_drezno_blog16

sesja_plenerowa_drezno_blog17

sesja_plenerowa_drezno_blog18

sesja_plenerowa_drezno_blog19

4 odpowiedzi

  1. Uwielbiam Drezno. Jestem zakochana w tym mieście odkąd odwiedziłam je pierwszy raz z Rodzicami. Ma niesamowity klimat….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *