Kolor przewodni: pomarańczowy!

Jesień zbliża się wielkimi krokami… Już widać ją za oknem i po cichu nie możemy się doczekać aż zobaczymy ją goszczącą u naszych Par Młodych…

Uwielbiając motywy przewodnie wesel (a jesień jest niewątpliwie bardzo inspirująca) dziś ten temat potraktujemy troszkę pobocznie. Wpis będzie poświęcony jednemu, konkretnemu kolorowi, który niewątpliwie z jesienią bardzo się kojarzy… :)

Może wydawać się, że pomarańczowy jest kolorem, który przytłacza, jest mało elegancki i kompletnie nie nadaje się jako kolor przewodni wesela. Jednak trzeba przyznać, że dobrze zastosowany będzie doskonale ożywiał czy to białą suknię, czy salę bez konkretnego charakteru.
To barwa ciepła i zdecydowana, dlatego decydując się na nią trzeba pamiętać o umiarze – zbyt wiele dodatków o takiej intensywności najprawdopodobniej spowoduje wrażenie pstrokacizny.

inspiracje_bialekadry_sala

inspiracje_bialekadry_panna-mloda

inspiracje_bialekadry_wiazanki

inspiracje_bialekadry_tort

inspiracje_bialekadry_zaproszenia

 

Kolor pomarańczowy doskonale komponuje się z butelkową zielenią, granatem, szarością, brązem, bordo oraz złotem. Warto to uwzględnić w komponowaniu na przykład wiązanki ślubnej czy dekoracji sali.

inspiracje_bialekadry_wiazanki1

inspiracje_bialekadry_pan-mlody

 

Zastosowań (jak z każdym kolorem;)) jest mnóstwo i tak naprawdę ograniczać Was może jedynie wyobraźnia.
Pamiętajcie, że nawet jeśli nie znajdziecie w sprzedaży upragnionych dodatków nic nie stoi na przeszkodzie by zapoznać się lepiej z zagadnieniem DIY :)
Oczywiście niezmiennie zapraszamy na nasz Pinterest, gdzie znajdziecie nasze wypatrzone inspiracje (i skąd pochodzą powyższe zdjęcia:))

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jedna odpowiedź

  1. Ja będę miała na pomarańczowo i jestem w 100% przekonana do tego koloru :)! Uwielbiam :)!!!
    i też szukalam inspiracji na pinterest!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *