FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Nie mogło być inaczej – jeśli szukacie świetnego fotografa ślubnego, to musieliśmy na siebie trafić.
Nieskromnie przyznajemy, że Kraków jest w pełni nasz i chociaż nie mieszkaliśmy tu od zawsze, to czujemy się tu jak u siebie. Znamy chyba każdy zakamarek tego małopolskiego miasta… a gdy zdarza się, że z naszymi Parami Młodymi jakieś nowe miejsce odkryjemy – jeszcze bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że to tutaj zawsze chcieliśmy i powinniśmy być. Bo tak właśnie jest Kraków i taką robi się w nim fotografię – pełną miłości. 

Można by się było zastanowić co jest takiego magicznego w Krakowie? Dlaczego właśnie tutaj zdjęcia ślubne powstają takie wyjątkowe i co sprawia, że tak wiele osób po prostu dobrze się tu czuje? Zastanawiamy się czy w ogóle warto odpowiadać na te pytania, bo chyba najłatwiejszą odpowiedzią była by zachęta do spędzenia czasu w mieście, pospacerowania uliczkami i zachłyśnięcia się klimatem starych krakowskich ulic.
Wtedy od razu zrozumiecie (o ile już tego nie wiecie) dlaczego Kraków jest tak dobrym miejscem dla fotografii ślubnej. 

Zdjęcia ślubne Kraków - klimatyczne miasto pełne magii

Każde miasto w Polsce ulega większym lub mniejszym zmianom. Nie będziemy ukrywać, że i Kraków ma to do siebie, że zmiany w nim następują dość dynamicznie i bywa, że dobrze znane miejsca ulegają takim przekształceniom, że robiąc zdjęcia rok po roku możemy otrzymać całkiem różne efekty. 
To dobrze i niedobrze – ale my chcemy, jak zawsze, skupiać się na pozytywach. Bo to właśnie ewoluujące przestrzenie pozwalają nam się nie nudzić, wydobywać z naszej fotografii to co najpiękniejsze i budzić kreatywność. 
Czy to wykonując reportaż ślubny w Krakowie czy też klimatyczną sesję plenerową pamiętamy o tym, by dostosowywać się do miasta i wciąż tworzyć kadry, które są oryginalne i ponadczasowe. 

Fotograf ślubny Kraków - najlepszy duet fotografów na wesele i ślub w Małopolsce Białe Kadry

Ślub i wesele w dużym mieście czy pod miastem?

Kraków to taka miejscowość, która potrafi dostosować się do potrzeb i wymagań. W zależności od tego jak spojrzymy na to miasto, możemy zauważyć, że jest w nim wszystko to, co ułatwia organizację wymarzonego wesela: mamy do wyboru  sporo sali weselnych różniących się od siebie nie tylko stylem i dekoracjami, ale także wielkością i możliwościami organizacji zarówno małych wesel jak i tych całkiem ogromnych przyjęć weselnych. 
Z drugiej strony, czym bardziej jako dobrze zaznajomiony z realiami weselnymi duet fotografów ślubnych – nie możemy wyjść z przekonania, że to miasto nie jest tak ogromne jak by się mogło wydawać i chwilami nawet bywa, że staje się dla nas całkiem kameralne. Sporo osób się zna, odwiedzane miejsca są już dobrze rozpoznawane i tak właściwie, w którejkolwiek dzielnicy się nie znajdziemy to mamy blisko do swojego domu. 

Dlatego wybierając swoje miejsce na ślub i wesele i decydując czy pobieracie się w Krakowie, czy może gdzieś na obrzeżach tego miasta, kierujcie się przede wszystkim tym jakie Wy macie odczucia i czego potrzebujecie podczas organizacji dnia ślubu i wesela. Może się okazać, że wybór stanie sie o wiele łatwiejszy po zrobieniu prostej listy „za i przeciw” oraz po jasnym wypisaniu swoich wymagań i potrzeb. 

Reportaż ślubny Kraków - najlepszy fotograf

No dobrze. Załóżmy, że wybraliście już miejsce na swoje wymarzone wesele w Krakowie. Jest dokładnie takie jak chcieliście, macie odpowiednią ilość miejsca, zmieścicie swoich Gości, jedzenie jest przepyszne a atrakcje jakie przewidzieliście na imprezę weselną będą wyglądały zjawiskowo. 
Niestety, każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że pamięć ludzka jest ulotna. Nawet najpiękniejsze momenty niemiłosiernie się zacierają i nasze wspomnienia (a te ślubne w szczególności, bo tworzone pod wpływem emocji) zachodzą lekką mgłą. 
Nikt nie chce tracić wspomnień. 

Na szczęście z pomocą przychodzą zdjęcia. Wiele razy już pisaliśmy o tym, że w naszej pracy fotografa ślubnego, mamy już wyostrzony wzrok na wydarzenia, które będziecie wspominać z ogromną chęcią i które są dla Was bardzo cenne. Bywa, że Wasze odczucia co do danej chwili tak mocno pokrywają się z fotografią ślubną, że aż wywołują łzy. Bywa, że dopiero na ślubnych zdjęciach widzicie momenty, które zostały przez Was przeoczone lub zapomniane. 
Wierzcie nam, to przepiękne chwile i każdy zasługuje na wspaniałe zdjęcia ślubne. My je Wam damy. 

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Krakowie?

Każdy chciałby wiedzieć, kto jest najlepszy. Dobrze, jeśli była by na to jakaś miara, wyznacznik, coś co da nam zerojedynkową odpowiedź. No ale cóż… nie ma prosto.
O gustach się nie dyskutuje. Tak mawiają, ale w z drugiej strony… jak inaczej się dowiedzieć o tym co kto lubi i czego oczekuje od zdjęć ślubnych?
Na pewno zauważyliście, że jest wiele stylów fotografii ślubnej w których można tworzyć reportaże ślubne i to powoduje mnogość fotografów do wyboru. 
Ale kim jest najlepszy fotograf ślubny w Polsce? Albo duet najlepszych fotografów?
Jeśli zostaliście tutaj, to myślimy, że jesteśmy na dobrej drodze aby to Białe Kadry były Waszym wymarzonym fotografem.
Bo dla każdej z Par „najlepszość” oznacza co innego. 

Przede wszystkim musicie określić na czym zależy Wam w zdjęciach ślubnych. Opisywaliśmy już w artykule jak wybrać fotografa ślubnego i dlaczego to my jesteśmy polecani przez nasze Pary (i co Pary Młode doceniają w osobie wykonującej zdjęcia na ślubie i weselu). Jednak zawsze jest tak, że już od pierwszego wejrzenia powinien spodobać Wam się dany styl fotografowania i musicie mieć pewność, że cały reportaż będzie dokładny i spójny. 
Oprócz tego jak na pierwszy rzut oka podobają się zdjęcia liczy się także treść zdjęć. Bo co z tego, że dostaniecie kilka ładnych obrazków, jeśli w całym reportażu z dnia ślubu nie znajdziecie najważniejszych momentów? Dlatego tak istotne jest abyście zagłębili się w fotografię. 

Fotograf ślubny Kraków - wyjątkowe zdjęcia

Fotograf ślubny Miechów

W największym skrócie opisaliśmy naszą fotografię w zakładce O NAS

Uwielbiamy kolor, światło i harmonię. 

Chcielibyśmy abyście tak postrzegali nasze zdjęcia i wiedzieli, że żaden element jaki fotografujemy nie jest spreparowany, podkręcony. Staramy się raczej tak patrzeć na otaczający nas świat, by nie musieć go polepszać w programie graficznym a łapać to co w nim najpiękniejsze. Dlatego każda barwa, każdy blik światła czy scena są wypatrzone. Bardzo cenimy naturalne zdjęcia ślubne i mamy nadzieję, że i Wy również. 

Owszem, lubimy obrabiać zdjęcia ślubne i mamy w obróbce spore doświadczenie, ponieważ zajmujemy się również bardzo wymagającą pewnych graficznych zabiegów fotografią komercyjną, jednak przykładamy dużą wagę do realizmu i takiej pracy nad zdjęciami, by były one pamiątką na długie lata. 

Jeśli przejrzycie kilka naszych reportaży ślubnych lub sesji plenerowych nie tylko z Krakowa ale także z innych części Polski to na pewno zauważycie, że jest jeszcze jedna cecha naszych zdjęć, którą warto docenić. Mianowicie: bardzo lubimy przejrzyste zdjęcia. Staramy się tak fotografować, by na zdjęciach nie było zbyt wielu zbędnych elementów, by cała ślubna fotografia była bardzo czytelna i ułożona. 
Bardzo lubimy kadry, które są przyjemne dla oka, nie ma na nich tak zwanych „przeszkadzaczy”. Po prostu dbamy o dobre wykonanie i wysoką jakość. 
Oczywiście, jesteśmy również gorącymi zwolennikami fotograficznych wieloplanów i gęsto dziejącego się reportażu, jednak zawsze staramy się znaleźć równowagę. 

Fotograf ślubny Kraków - cena za duet fotografów

Cena fotografa ślubnego i pytanie „ile kosztuje fotograf ślubny?„, to jedno z najczęstszych jakie jest wyszukiwane. 
Wcale nas to nie dziwi, a aktualne czasy, kiedy Klient jest bardzo świadomy produktu i tego, co powinien otrzymać w danej cenie, zachęcają nas by więcej opowiadać o tym, co możemy Wam zaoferować i dlaczego nasza oferta fotografii ślubnej jest tak dla Was korzystna. 

Często wspominamy o wysokiej jakości naszych zdjęć a także całego reportażu ślubnego i nie bez powodu cenimy sobie te Pary, które rozumieją, że oferta wynika z wielu czynników i jest uwarunkowana pewnymi rzeczami wymogami, jakie sobie narzuciliśmy zapraszając Was do skorzystania z naszych usług. 
Aby mądrze wybrać fotografa, znajdując złoty środek między wymarzonymi zdjęciami ślubnymi a ceną, należy przede wszystkim wiedzieć czym jest reportaż ślubny i co wchodzi w skład usługi fotografa ślubnego oprócz samego pojawienia się w Dniu Ślubu i zrobienia zdjęć. 

Bądźcie zatem świadomi i niech cena nie będzie jedynym wyznacznikiem wyboru Waszej pamiątki na wiele lat!
Nasze reportaże ślubne oscylują w kwocie od 5000zł, jednak z chęcią personalizujemy ofertę bo być może, Wasz ślub jest absolutnie nieszablonowy!

Sprawdź co oferujemy!

i dlaczego warto

Jak znaleźć fotografa na ślub?

Już znaleźliście. 
Po prostu dajcie znać, że chcecie aby nasze piękne zdjęcia stały się Waszymi pięknymi zdjęciami :) 
Zapytajcie o termin i cenę, nawet jeśli jeszcze nie znacie dokładnej daty i lokalizacji, postaramy się pomóc w rezerwacji naszego kalendarza na Waszą uroczystość!
Pamiętajcie również, że zajmujemy się różnym typem fotografii, dlatego jeśli marzą Wam się zdjęcia na Chrzcie Świętym w Krakowie czy kobieca sesja portretowa w Krakowie – dajcie znać!

DO ZOBACZENIA!