Profesjonalny fotograf ślubny

Nic nie cieszy nas tak bardzo jak momenty, w których doceniacie naszą pracę! Staramy się na każdym zleceniu dawać z siebie wszystko, tak, aby efekt przerósł oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób może mieć wrażenie, że zdjęcia ślubne to tylko „pstryki”, jednak po czasie, gdy z naszymi Parami utrzymujemy kontakt, dowiadujemy się, że nic tak wspaniale nie zachowuje wspomnień tego pięknego dnia jak nasze fotografie ślubne!

Właśnie takie miłe słowa i docenienie naszych zdjęć przynosi nie tylko satysfakcję, ale także chęć by robić więcej i lepiej!

Przykładamy dużą wagę do faktu, by oddać naszym Parom Młodym piękne zdjęcia ślubne i jednocześnie służyć radą i wprowadzać dobrą atmosferę współpracy. 
Ale współpraca jest ważna nie tylko między nami a Młodymi, ale także pomiędzy innymi usługodawcami. Nie należy zapominać o tym, że aby wszystkie trybiki w tym dniu współpracowały potrzeba zgrania, uzgodnień i wzajemnego zrozumienia.

Współpraca na ślubie

Państwo Młodzi w dniu ślubu mają mnóstwo spraw na głowie i zatrudniając profesjonalistów oczekują, że ci będą wiedzieli jak wykonywać swoją pracę. 
Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że doświadczony fotograf czy kamerzysta nie ma potrzeby konsultacji wszystkiego z PM, ponieważ wie, co i kiedy robić. 
My jako fotografowie ślubni musimy nie tylko przedstawić swoje prośby innym usługodawcom, ale także móc dostosować się do pracy na przykład wodzireja, zespołu weselnego czy nawet kierowcy samochodu Pary Młodej. 

Po wszystkim pamiętamy, że niektórzy bardzo czekają na nasze zdjęcia, bo tak najlepiej mogą zaprezentować swoją ofertę. 
Dlatego też zawsze staramy się wysyłać realizacje florystyczne, zdjęcia dodatków ślubnych i sukni ślubnych, sal weselnych, zespołów/DJów etc. To tworzy podstawy do dobrej współpracy i daje szansę na kolejne spotkania. 

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych

Idealnie jest, gdy również nad nami czuwa ktoś, kto stara się „pozapinać” wszystko tego dnia w odpowiednie ramy czasowe i dba, by cały dzień przebiegł zgodnie z planem. Usługi konsultantów ślubnych są już dość mocno popularne i musicie wiedzieć, że obsługa tego dnia może być dostosowana do Waszych potrzeb – zakres pomocy jaką dostaniecie jest dokładnie taki, jakiego będziecie oczekiwać. 
Z perspektywy fotografa ślubnego to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych Par, które nie chcą przejmować się niczym związanym z uroczystością ani przed, ani w trakcie, ani po tym dniu :) Pozostaje jedynie cieszyć się przygotowaniami!

Jednak należy pamiętać, że konsultant konsultantowi nie równy!
Tak jak w fotografii ślubnej, tak i w tym zawodzie możecie porównywać te osoby, których realizacje najbardziej przypadają Wam do gustu, które mają największe doświadczenie, umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywania problemów. 

 

Białe Kadry Partnerem Honorowym PSKŚ

Zawsze polecamy najlepsze i sprawdzone osoby jako usługodawców na Wasze wesele.
Dlatego cieszymy się tym bardziej, gdy i nas poleca najlepsza grupa konsultantów ślubnych w Polsce.
Po wspólnych realizacjach i otrzymaliśmy tytuł Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Pod uwagę były brane takie kryteria jak:
1. Jakość współpracy z agencjami
– dostępność telefoniczna/mailowa
– szybkość przesyłania oferty/potwierdzenia dostępności terminów
– terminowość wykonania pracy
– uczciwe postępowanie wobec agencji i klienta
2. Jakość współpracy z klientem podczas dnia ślubu i wesela
– umiejętność nawiązywania kontaktu z parą młodą
– umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach
3. Sprzęt techniczny
4. Warsztat techniczny i wartość techniczna zdjęć


Jeśli potrzebna Wam pomoc w organizacji ślubu i wesela – zachęcamy do odwiedzenia wyszukiwarki na stronie PSKŚ —> znajdź konsultanta ślubnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *