Zimowy ślub

Zima mało komu kojarzy się ze ślubami. My uwielbiamy fotografować o każdej porze roku i coraz częściej przekonujemy się, że zimowe miesiące wbrew pozorom sprzyjają fotografii ślubnej…

Dziś mamy dla odmiany nie własne zdjęcia a inspiracje dla Was na właśnie taki zimowy ślub: być może będzie nam dane spotkać się na Waszym i sfotografować wszystkie piękne pomysły :)

Niektórym zima kojarzy się z mrozem, wszechobecnym, klejącym się do butów śniegiem, potrzebą ubierania na siebie niezliczonej ilości warstw odzieży… a gdyby tak spojrzeć inaczej i dostrzec w zimie piękne, pastelowe barwy, ciepło świec i przyjemny dotyk miękkich materiałów?
Taki właśnie może być Wasz zimowy ślub: ubrany w wełniane ozdoby, choinki, lampki i blask ognia.

Jeśli już zdecydujecie czy pójść w stronę elegancji czy rustykalnych klimatów, możecie wybrać barwy i swój motyw przewodni. Pamiętajcie, diabeł tkwi w szczegółach i czasem z pozoru nieistotne detale mogą sprawić, że Wasi goście długo będą wspominać Wasze wesele i jego dopracowanie.
Króluje biel, błękit i szarości, jednak z powodzeniem można przełamać je soczystą zielenią i czerwienią.  Pięknie wygląda również baza ze srebra lub złota.

 

stół

 

stół1

Trudno nie wspomnieć o tortach ślubnych… wybór jest ogromny i pięknie wykonane robią naprawdę duże wrażenie. I tutaj można decydować o stylu a z pozoru prosty tort przybrany odpowiednimi dodatkami nabiera charakteru.

tort

tort1

Jednak nie zapominajmy o wyglądzie Pary Młodej w dniu ślubu…
Nawet, jeśli znosicie zimę wyjątkowo źle są sposoby na to by otulić się ciepłym materiałem i nadal wyglądać elegancko :)
Poleca się sweterki, etolki, narzutki…

m1

m
Bukiet Panny Młodej powinien być przede wszystkim trwały. Dużym utrudnieniem jest dostępność niektórych kwiatów, dlatego warto wcześniej przedyskutować z profesjonalną florystką swoje plany co do wiązanki ślubnej. Królują róże, orchidee, kalie… ale o tym na pewno najlepiej opowie Wam specjalista :)
bukiet

Oczywiście, wszystko to jest tylko małym procentem możliwości jakie macie by urozmaicić swoje przyjęcie…
Polecamy skarbnicę wiedzy jaką jest Pinterest a zdjęcia jakie tu zobaczyliście pochodzą z MyWedding i Dressyourcore

 

 

Jedna odpowiedź

  1. Moim marzeniem jest taki właśnie ślub… dużo bieli, srebra, zapalonych świec i czerwonych dodatków!
    Już się nie mogę doczekać :)!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *