Panel Klienta dla Waszej wygody

Wraz z odświeżeniem naszej strony internetowej wyłaniamy funkcjonalność, którą oferowaliśmy już od dawna: panel klienta

Na czym to polega? Za zgodą Pary Młodej na weselu goście otrzymują wizytówki z adresem naszej strony internetowej oraz z unikalnym hasłem.
Po zalogowaniu otrzymują dostęp do prywatnej galerii internetowej. Już trzy dni po dniu ślubu znajduje się tam kilka zdjęć, które traktujemy jako zwiastun całego reportażu.
Kiedy młodzi małżonkowie otrzymają już swoje zdjęcia oraz albumy fotograficzne lub fotoksiążki galeria jest uzupełniana o pozostałe zdjęcia z reportażu zdjęciowego.

 

blog

 

Wyszliśmy na przeciw problemowi naszych Par Młodych, kiedy to po weselu posiłkują się zdjęciami zrobionymi telefonami komórkowymi lub aparatami fotograficznymi obsługiwanymi przez rodzinę i przyjaciół, którym tak zależy by jak najszybciej spojrzeć jeszcze raz na ten dzień.
Ponadto jest to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy planowali odwiedzać jeszcze raz swoich najbliższych by móc podzielić się zdjęciami z wesela nagranymi na płyty. Tutaj wszystko jest na miejscu, w dowolnym czasie i naprawdę w dobrej jakości.

Również dzięki temu wszyscy, którzy nie mogli dotrzeć na Waszą uroczystość ślubu obejrzą relację jeśli tylko ich do niej zaprosicie a goście, którzy byli obecni – przeżyją z Wami ten dzień jeszcze raz :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *