Ekstremalny plener ślubny – fotografia ślubna Kraków

Dobrze powiedzieć o sobie, że ma się pracę wymagającą kreatywności. A kiedy jest możliwość spotkania na swojej drodze ludzi, którzy nie tylko tej kreatywności wymagają, ale także sami dają z siebie wiele – nic tylko czerpać z pracy przyjemność!

Ania i Mateusz byli dla nas właśnie taką odskocznią od tradycyjnych, poukładanych i spokojnych plenerów ślubnych. Oczywiście, na początku byliśmy odrobinę sceptyczni co do pomysłu z wykorzystaniem ich hobby – wspinaczki, ale wyzwanie to wyzwanie :)
Szybko sesja plenerowa przerodziła się w popołudnie na skałkach ze zdjęciami w tle. Oczywiście, powstały również kadry typowo w naszym stylu, z wykorzystaniem uroków natury Jury Krakowsko Częstochowskiej, ale w dzisiejszym wpisie skupimy się głównie na tych, gdzie Para Młoda wygląda dość nietypowo :)

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć:)

Jednocześnie uspokajamy wszystkich, którzy opierają się na blogu śledząc naszą aktywność – działamy pełną parą i pełnia sezonu ślubnego nie pozwala uzupełniać wpisów. Zapraszamy na facebooka ( www.facebook.com/balekadry ) – tam się dzieje! :)

 

AniaMateuszplener01

AniaMateuszplener02

AniaMateuszplener03

AniaMateuszplener04

AniaMateuszplener05

AniaMateuszplener06

AniaMateuszplener07

AniaMateuszplener08

AniaMateuszplener09

AniaMateuszplener10

AniaMateuszplener11

AniaMateuszplener12

AniaMateuszplener13

AniaMateuszplener14

AniaMateuszplener15

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *