Ekstremalny plener ślubny – fotografia ślubna Kraków

Dobrze powiedzieć o sobie, że ma się pracę wymagającą kreatywności. A kiedy jest możliwość spotkania na swojej drodze ludzi, którzy nie tylko tej kreatywności wymagają, ale także sami dają z siebie wiele – nic tylko czerpać z pracy przyjemność!

Ania i Mateusz byli dla nas właśnie taką odskocznią od tradycyjnych, poukładanych i spokojnych plenerów ślubnych. Oczywiście, na początku byliśmy odrobinę sceptyczni co do pomysłu z wykorzystaniem ich hobby – wspinaczki, ale wyzwanie to wyzwanie :)
Szybko sesja plenerowa przerodziła się w popołudnie na skałkach ze zdjęciami w tle. Oczywiście, powstały również kadry typowo w naszym stylu, z wykorzystaniem uroków natury Jury Krakowsko Częstochowskiej, ale w dzisiejszym wpisie skupimy się głównie na tych, gdzie Para Młoda wygląda dość nietypowo :)

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć:)

Jednocześnie uspokajamy wszystkich, którzy opierają się na blogu śledząc naszą aktywność – działamy pełną parą i pełnia sezonu ślubnego nie pozwala uzupełniać wpisów. Zapraszamy na facebooka ( www.facebook.com/balekadry ) – tam się dzieje! :)

 

AniaMateuszplener01

AniaMateuszplener02

AniaMateuszplener03

AniaMateuszplener04

AniaMateuszplener05

AniaMateuszplener06

AniaMateuszplener07

AniaMateuszplener08

AniaMateuszplener09

AniaMateuszplener10

AniaMateuszplener11

AniaMateuszplener12

AniaMateuszplener13

AniaMateuszplener14

AniaMateuszplener15

 

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *