KRK

fotografia, która inspiruje

Kraków okiem fotografa ślubnego

Kraków to miasto, które jest nam szczególnie bliskie. To właśnie tutaj zaczęliśmy swoją przygodę z fotografią, założyliśmy Białe Kadry i tutaj wreszcie: w pełni rozwinęliśmy nasze skrzydła.
Możemy powiedzieć, że to nasz dom i to piękne miasto jest miejscem, w którym czujemy się po prostu u siebie. Przez lata spędzone na fotograficznych wędrówkach po Małopolsce mamy wrażenie, że znamy je niezwykle dokładnie i żaden zakamarek nie umknął naszej uwadze. Jednak (na szczęście) wciąż potrafi nas zaskoczyć i to głównie dzięki ludziom, z którymi po nim wędrujemy.

fotograf-slubny-krakow-7

fotograf-slubny-krakow-6

Czy Kraków jest dobrym miejscem na ślub?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być oczywista, jednak wciąż wiele osób zastanawia się czy organizować wesele w Krakowie i jaka jest przewaga plusów przy takim wyborze. My jako fotografowie ślubni zwiedziliśmy wiele uroczych miejsc, w których mieliśmy okazję robić zdjęcia (czy to małych kameralnych weselach czy na salach mieszczących bardzo dużo Gości weselnych). Jesteśmy przekonani, że każdy z Was będzie w stanie wybrać te najpiękniejsze dla siebie a my jako duet fotografów ślubnych możemy je idealnie przedstawić. Po czasie uświadomiliśmy sobie, że robienie dla Was zdjęć to nie tylko nasza praca i jednostronna korzyść – potrafimy czerpać z tej pasji wiele dobrej energii również dla siebie i z przyjemnością przekazujemy ją dalej dzieląc się również naszą wiedzą. Wiedzą, którą zdobyliśmy przez lata doświadczenia i obserwacji tradycji weselnych, zachowań ludzkich i organizacji przyjęć.

fotograf-slubny-krakow-1

Piękny reportaż ślubny

Wiecie jak jest – to jak będą wyglądały Wasze zdjęcia ślubne w dużej mierze zależy od Was. Jeśli Para Młoda na weselu emanuje miłością i własnym szczęściem to fotograf ślubny  jest w stanie dać im taką fotografię ślubną jakiej oczekują (i jaką widzieli w portfolio fotografa).  Klimat miejsca zdecydowanie sprzyja wspaniałym uczuciom i nie raz fotografując śluby doświadczyliśmy tego, że szczęście Młodej Pary może się udzielić. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z jaką przyjemnością oglądamy przyniesione z wesela zdjęcia, jak miło selekcjonuje nam się zrobione na weselu fotografie i z jaką radością oddajemy Wam później przepiękny album ślubny.  Zatem rada jest prosta: cieszcie się tym dniem, dajcie ująć się rytmowi, poczujcie się po prostu wspaniale!

fotograf-slubny-krakow-9

Najlepszy fotograf ślubny w Krakowie

Zapewne w momencie, gdy organizacja Waszego ślubu zacznie się na dobre staniecie przed dylematem jakiego fotografa ślubnego wybrać.
Czy będzie to jeden fotograf czy może dwóch fotografów na wesele to najlepsza propozycja? Czy decydujecie się na kogoś działającego lokalnie czy może nie ma dla Was problemu aby dojechał nawet z najdalszego zakątka Polski?
Nie ukrywamy, że w Krakowie jak i w całej Małopolsce jest ogromna lista na której najlepsi fotografowie ślubni są warci dłuższej uwagi. Stoicie przed bardzo trudną decyzją kogo wybrać na swój ślub, w której chcielibyśmy Wam pomóc, ponieważ mamy duże doświadczenie w ślubnej branży i po wielu latach fotografowania wiemy czego możecie oczekiwać od osoby uwieczniającej Wasz piękny dzień. Kilka rad oraz najważniejsze i najpiękniejsze zdjęcia ślubne znajdziecie na naszej stronie.

fotograf-slubny-krakow-5    fotograf-slubny-krakow-2

Sesja ślubna w Krakowie

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że na fotograficzną sesję poślubną trzeba koniecznie gdzieś wyjechać. Ludzie mieszkający w Krakowie zazwyczaj tak przyzwyczajają się do tego miasta, że po czasie nawet ciężko zatrzymać się im na chwilę by dostrzec jego piękno. A to przecież cała Polska przyjeżdża po to by ich ślubna sesja plenerowa odbyła się na krakowskim Rynku, w klimatycznych uliczkach starego Kazimierza, nad Wisłą czy też w zielonym Zakrzówku.
Każde z naszego duetu to fotograf ślubny, który potrafi w swój sposób (aczkolwiek bardzo ze sobą spójny) zauważyć wyjątkowość tego małopolskiego miasta i cieszymy się ogromnie, że udaje nam się przekonywać nasze Młode Pary do tego by właśnie tutaj wykonać zdjęcia plenerowe.

fotograf-slubny-krakow-4

Często zdarza się także, że odbywające się wesele w centrum miasta pozwala nam na dosłownie na moment opuścić huczną zabawę, odetchnąć i skorzystać  z uroków Krakowa. Przekonajcie się do tego pomysłu – naprawdę warto!
Wasze uczucia są warte zapamiętania i ich zachowania – piękne zdjęcia ślubne  to prawdziwy skarb na lata!

fotograf-slubny-krakow-8

Z pełną odpowiedzialnością stwierdzamy, że Kraków jest fotograficznie idealny. Być może są bardziej fotogeniczne miasta w Polsce, być może Warszawa, Wrocław czy Katowice przyciągają zupełnie inną architekturą; być może Zakopane, Nowy Sącz czy Rzeszów urzekają Was zupełnie innym klimatem, ale bądźcie pewni, że nawet jeśli nie przepadacie za zgiełkiem miasta i nie do końca widzicie się pośród architektonicznego natłoku to na pewno warto odwiedzić ten zakątek i będzie to niezapomniana sesja zdjęciowa, która może być dla Was pamiątką na wiele lat.
A nawet jeśli waszym celem nie będzie zawarcie związku małżeńskiego, sesja ślubna czy sesja narzeczeńska to warto po prostu wybrać się na spacer i… się zakochać w Krakowie :)

fotograf-slubny-krakow-3