FOTOGRAF ŚLUBNY WIELICZKA

Skoro tu trafiliście, to z dużym prawdopodobieństwem: szukacie fotografa, który wykona dla Was zdjęcia na terenie Wieliczki lub w jej pobliżu.
Doskonale się składa: jesteśmy duetem fotografów ślubnych, którzy nade wszystko cenią sobie taką fotografię, która nie tylko wzrusza i pozostaje w pamięci, ale także wiernie zachowuje najpiękniejsze wydarzenia w Waszym życiu nie będąc przy tym przerysowaną i sztuczną. 
Piękne i naturalne zdjęcia to priorytet!

O tym jak podchodzimy do fotografii, co w niej cenimy i jakimi jesteśmy ludźmi na pewno przeczytacie szerzej w zakładce „O NAS
Mamy nadzieję, że na tym etapie, kiedy już tu jesteście, Wasze poszukiwania osoby, która wykona zdjęcia na ślubie czy plenerze się skończą. 

 

Niezapomniane chwile

Fotograf Ślubny Wieliczka

Chociaż najczęściej funkcjonujemy w przekonaniu naszych Par Młodych jako fotografowie z Krakowa, tak musimy przyznać, że ogromna przewaga ślubów, które fotografujemy dla Narzeczonych odbywa się w miejscowościach ościennych lub takich, do których dojazd z Krakowa jest bardzo łatwy.
I tak właśnie Wieliczka jest miejscem, w którym jako duet fotografów Białe Kadry bywa bardzo często.

Fotograf ślubny Kraków - najlepszy duet fotografów na wesele i ślub w Małopolsce Białe Kadry

Zobacz nasze portfolio!

sesje narzeczeńskie, reportaż w dniu ślubu, plener

Ślub w Wieliczce - najlepszy fotograf

Lubimy powtarzać, że nie od miejsca zależy jak będzie wyglądała Wasza uroczystość ślubu a od Was samych.
Jednak często przyznajemy, że to miejsca nadają pewien ton i klimat Waszej uroczystości.
Jak wcześniej wspomnieliśmy, Wieliczka jest w bliskim położeniu Krakowa, zatem często Pary decydują się na ceremonię właśnie w Krakowie a wesele w Wieliczce. Niemniej, miasteczko posiada swoje własne kościoły, które potrafią zostawić niezapomniane pozytywne wrażenia. 
I tak właśnie Wieliczka jest miejscem, w którym jako duet fotografów Białe Kadry bywa bardzo często.

polecany fotograf ślubny robi najpiękniejsze zdjęcia ślubne Kraków

Dojazd do miasta jest bardzo prosty, dlatego też niezwykle często towarzyszymy Młodym Parom na ślubach, które wymagają przemieszczania się między miejscem przygotowań, ceremonii i wesela. 

Nie stanowi to dla nas żadnego problemu: jesteśmy mobilni i z chęcią dopasowujemy się do Waszych potrzeb tak, by być w odpowiednim miejscu i o czasie (a nawet wcześniej!) wszędzie tam, gdzie wymagacie naszej obecności. 

Bardzo korzystne dla nas jest to, że naprawdę dobrze znamy nie tylko Wieliczkę, ale dużo miejscowości ościennych. Często zajmujemy się fotografią ślubną w Małopolsce i nawet jeśli planujecie swój dzień w lokalu czy kościele, w którym jeszcze nie byliśmy – podejmiemy się z przyjemnością!

Miejsce na oryginalny ślub i wesele w Wieliczce

Jednym z takich miejsc jest znana chyba wszystkim Kopalnia Soli w Wieliczce. Ceremonia ślubu w tym miejscu to z pewnością niezapomniane przeżycie. Zjazd pod ziemię, do kopalni i ślub kościelny lub cywilny w niezwykłym miejscu!
Oprócz sąsiedniej Bochni nie kojarzymy takiej lokalizacji, która robiła by aż takie wrażenie i była idealną miejscówką na wyprawienie wesela w bardzo oryginalnym stylu. Jesteśmy pewni, że Wasi Goście nie zapomną tej imprezy a częste śluby międzynarodowe w tej lokalizacji sprawiają, że wyjątkowość Kopalni Soli jako miejsca na ślub i wesele obija się szerokim echem również poza granicami naszego kraju.

Wieliczka to również kościoły niekoniecznie pod powierzchnią ziemi. Jest to na przykład przepiękny Kościół św. Klemensa w Wieliczce, Kościół św. Sebastiana czy na przykład Kościół p.w. św Pawła Apostoła.

Gdzie zrobić wesele w Wieliczce?

Jeśli pomyślimy o lokalizacji na wesele w Wieliczce to pierwszym jest oczywiście wspomniana Kopalnia Soli Wieliczka. Bajeczny ślub w miejscu, które przyciąga swoją oryginalnością – jeśli marzycie o właśnie takim weselu to jest to dla Was! Z chęcią będziemy Wam towarzyszyć, gdyż takie wyzwania fotograficzne jako fotografowie ślubni uwielbiamy!
Podczas planowania ślubu w Wieliczce do głowy może również Wam przyjść wybierany przez wiele Par Hotel Lenart.
Odrobinę dalej od Wieliczki, jednak z bardzo dogodnym dojazdem można wymienić na przykład: Restauracja Hotel Vinnica, Pałac Żeleńskich, Alexia Ochojno, Akacjowy Dwór.

Fotograf ślubny Miechów

Ile kosztuje fotograf ślubny w Wieliczce?

Cena fotografa ślubnego i pytanie „jaki jest koszt fotografa na ślub?”, to jedno z najczęstszych jakie jest wyszukiwane. 
Wcale nas to nie dziwi, a aktualne czasy, kiedy Klient jest bardzo świadomy produktu i tego, co powinien otrzymać w danej cenie, zachęcają nas by więcej opowiadać o tym, co możemy Wam zaoferować i dlaczego nasza oferta fotografii ślubnej jest tak dla Was korzystna. 

Często wspominamy o wysokiej jakości naszych zdjęć a także całego reportażu ślubnego i nie bez powodu cenimy sobie te Pary, które rozumieją, że oferta wynika z wielu czynników i jest uwarunkowana pewnymi rzeczami wymogami, jakie sobie narzuciliśmy zapraszając Was do skorzystania z naszych usług. 
Aby mądrze wybrać fotografa, znajdując złoty środek między wymarzonymi zdjęciami ślubnymi a ceną, należy przede wszystkim wiedzieć czym jest reportaż ślubny i co wchodzi w skład usługi fotografa ślubnego oprócz samego pojawienia się w Dniu Ślubu i zrobienia zdjęć. 

Bądźcie zatem świadomi i niech cena nie będzie jedynym wyznacznikiem wyboru Waszej pamiątki na wiele lat!
Nasze reportaże ślubne oscylują w kwocie od 5000zł, jednak z chęcią personalizujemy ofertę bo być może, Wasz ślub jest absolutnie nieszablonowy!

Sprawdź co oferujemy!

i dlaczego warto

Jak znaleźć fotografa na ślub?

Już znaleźliście. 
Po prostu dajcie znać, że chcecie aby nasze piękne zdjęcia stały się Waszymi pięknymi zdjęciami :) 
Zapytajcie o termin i cenę, nawet jeśli jeszcze nie znacie dokładnej daty i lokalizacji, postaramy się pomóc w rezerwacji naszego kalendarza na Waszą uroczystość!

DO ZOBACZENIA!